Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

The new one - Poljot International Red October. V této barvě mi přišly dokonalé. Perfektně k nim sedí.

 

Hezké balení, v přiloženém certifikátu jsou i výrobcem uvedené hodnoty o odchylkách toho kterého kousku v různých polohách.

 

Koupeno přes AZ watch. A po setkání s pane Šafářem musím říci, že je s ním radost obchodovat. Je to velmi sympatický člověk a seriózní obchodník s ušlechtilými zájmy (staré fotoaparáty Leica).

Kdepak jsi koupil ty tve ruske potapecske, co jsou na obrazku vedle tech ponorkovych?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The new one - Poljot International Red October. V této barvě mi přišly dokonalé. Perfektně k nim sedí.

 

Hezké balení, v přiloženém certifikátu jsou i výrobcem uvedené hodnoty o odchylkách toho kterého kousku v různých polohách.

 

Koupeno přes AZ watch. A po setkání s pane Šafářem musím říci, že je s ním radost obchodovat. Je to velmi sympatický člověk a seriózní obchodník s ušlechtilými zájmy (staré fotoaparáty Leica).

Kdepak jsi koupil ty tve ruske potapecske, co jsou na obrazku vedle tech ponorkovych?

Není to tak dlouho, co jsem zde o tom psal a dával fotky.

Vydražil jsem je na ebay od nicku Raketa100. Cena 130 EUR.

Za poštovné chtěl 22 EUR, ale známý, co létá velmi často do Petrohradu, mi je u něj osobně vyzvedl a hotově zaplatil, takže jsem ušetřil.

Jedná se o původní model firmy Zlatoust (1974) v NOS stavu (včetně originál krabičky a certifikátu).

A potvrzuji, že je to skutečně NOS stav - vše originál a nepoužité. Hodinky, řemínek, šroubováček, krabička, certifikát.

Jsou větší (76mm), mnohem lépe zpracované a výrazně levnější, než remake, co se teď běžně prodává.

Prodejce ještě pár kousků údajně má - liší se jen číslem, které je vyražené na dýnku.

 

Jasně, díky velikosti a hmotnosti jsou v podstatě nenositelné, ale ve sbírce mi prostě nemohly chybět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak dlouho, co jsem zde o tom psal a dával fotky.

Vydražil jsem je na ebay od nicku Raketa100. Cena 130 EUR.

Za poštovné chtěl 22 EUR, ale známý, co létá velmi často do Petrohradu, mi je u něj osobně vyzvedl a hotově zaplatil, takže jsem ušetřil.

Jedná se o původní model firmy Zlatoust (1974) v NOS stavu (včetně originál krabičky a certifikátu).

A potvrzuji, že je to skutečně NOS stav - vše originál a nepoužité. Hodinky, řemínek, šroubováček, krabička, certifikát.

Jsou větší (76mm), mnohem lépe zpracované a výrazně levnější, než remake, co se teď běžně prodává.

Prodejce ještě pár kousků údajně má - liší se jen číslem, které je vyražené na dýnku.

 

Jasně, díky velikosti a hmotnosti jsou v podstatě nenositelné, ale ve sbírce mi prostě nemohly chybět :)

Znam taky na eBay par prodejcu, u kterych se daji koupit. Jen jsem si chtel overit, zda to jsou skutecne ty puvodni vyrabene v 70´ letech. Taky se mi hodne libi, jen ta nenositelnost me trosku odrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak dlouho, co jsem zde o tom psal a dával fotky.

Vydražil jsem je na ebay od nicku Raketa100. Cena 130 EUR.

Za poštovné chtěl 22 EUR, ale známý, co létá velmi často do Petrohradu, mi je u něj osobně vyzvedl a hotově zaplatil, takže jsem ušetřil.

Jedná se o původní model firmy Zlatoust (1974) v NOS stavu (včetně originál krabičky a certifikátu).

A potvrzuji, že je to skutečně NOS stav - vše originál a nepoužité. Hodinky, řemínek, šroubováček, krabička, certifikát.

Jsou větší (76mm), mnohem lépe zpracované a výrazně levnější, než remake, co se teď běžně prodává.

Prodejce ještě pár kousků údajně má - liší se jen číslem, které je vyražené na dýnku.

 

Jasně, díky velikosti a hmotnosti jsou v podstatě nenositelné, ale ve sbírce mi prostě nemohly chybět :)

Znam taky na eBay par prodejcu, u kterych se daji koupit. Jen jsem si chtel overit, zda to jsou skutecne ty puvodni vyrabene v 70´ letech. Taky se mi hodne libi, jen ta nenositelnost me trosku odrazuje.

Rozhoduj se rychle... Já je na ebay viděl jen u Raketa100. Jinak nabízeli všichni remake. Těžko říci, kolik těch originálů ještě má...

V reálu jsem byl překvapen zpracováním, které bylo výrazně lepší, než jsem čekal. Já si snad koupím ještě jedny a to dýnko budu nosit na krku na řetízku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIGHtingale mal by som zaujem o tie potápačske,ale zo 70 rokov.Vedel by si ich sprostrietkovat.Dík.

Já je koupil zde - najdeš tam fotky a popis hodinek.

http://cgi.ebay.de/RUSSISCHE-TAUCHERUHR-RU...1QQcmdZViewItem

Prodejce má skvělé reference a mailová komunikace s ním byla bezproblémová (psali jsme si v angličtině). Ochotně mi vyšel vstříc.

Nových hodinek před cca. 2 týdny ještě pár měl. Každé mají jiné číslo na dýnku.

 

Ohledně obstarání - nemám PayPal. Já mu peníze poslal po tom znám, který byl služebně v Petrohradu.

Kdy tam letí znovu, to netuším, ale mohu se ho zeptat. Do Ruska létá velmi často. Jak často konkrétně do Petrohradu, to nevím.

 

Ten prodejce ti klidně hodinky pošle, ale za poštovné do ČR chce 22 EUR,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pochlubím - sám jsem nový přírůstek na chronomagu (a za chvíli nejspíš i u doktora Chocholouška) - tenhle kousek sice není úplně čerstvý, ale moc se mi líbí....akorát tak trochu nejdou (když jsem je koupil tak ještě šly a pak najednou nic), takže budu muset najít někoho, kdo jim pomůže...ale číselník je v perfektním stavu bez prasklin a celkově jsou taky hodně zachovalé, tak z nich mám radost:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
The new one - Poljot International Red October. V této barvě mi přišly dokonalé. Perfektně k nim sedí. Hezké balení, v přiloženém certifikátu jsou i výrobcem uvedené hodnoty o odchylkách toho kterého kousku v různých polohách.

Ač se mi ruské hodinky všeobecně nelíbí, tak musím zcela objektivně přiznat, že tyhle jsou opravdu parádní :) , gratuluji, z těch potápěčských jde až hrůza, na řetězu bezvadná osobní zbraň ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lemánky po renovaci (díky mechano :) ) a BM 710 D2, to mám radost!

Hmmm, slušná fotka, krásné hodinky. Proč tam cpeš tu divnou kudličku?:D

Mrkni sem:http://www.youtube.com/watch?v=KYYcEPykOzQ

Potřeboval jsem podložku! A zároveň to byl "nový přírůstek".

Vyhazovat čepel už taky umím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...