Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Mi hlavne prislo ze po fotkach byl cifernik v realu hooodne nenapadny a podstatne ho zmensovala vnitrni otocna luneta. Na fotkach jsem z nich byl nadseny, ale v realu mi prisly jako nenapadne hodinky. Ale mas pravdu ze na pouzdre mi taky neco nesedelo - je vysoke, lestene a vypada to tak ttochu jako by jsi mel na ruce nerezovy kastrol.

No dovol, cítím se lehce uražen :), obzvláště výrazem kastrol, jsem na ně pyšný, i když mám trochu jiný model , ale pouzdro je identické.

Jen subjektivni nazor :-))) nevim necim mi nesedly, nebo jsem jeste proste neuzral na tenhle typ hodinek :-)))

Podle Tvého utěšeně se rozrůstajícího seznamu :) Ti dávám měsíc, maximálně dva :) než pěkně uzraješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsem koupil v pátek od člena fóra a jsou nádherné. Nebyl jsem si správností koupě jen na základě fotky jist, ale když jsem je viděl v reálu, tak jsem se zamiloval.

 

Whisky je také z Japonska - ladí nejen původem, ale i barvou. Tu jsem dostal dneska od jedné sexy kamarádky z Nipponu.

 

Sedačka nová není :D, ta tam je jen pro formu - ladí to na ní hezky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak suntory whisky fakt existuje! tu musím mít... ztraceno v překladu je jeden z mých nejoblíbenějších filmů..

tak to mame stejny vkus na filmy :-)))) videl jsi zlomene kvetiny ?

se ví ;) Bill Murray je borec! soundtrack k broken flowers si pouštím v jednom kuse.. do auta ideální!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak suntory whisky fakt existuje! tu musím mít... ztraceno v překladu je jeden z mých nejoblíbenějších filmů..

Ano, super filmík. Já mám Billa Murraye rád už od dob "Krotitelé duchů". Líbíl se mi i v super komedii "Na hromnice o den více" či filmu "Život pod vodou" (ale ten mě až tak nezaujal).

 

K té whisky - pokud mi (časově) vyjde ten hodinářský veletrh v Basileji, tak bych ji tam vzal s sebou a můžeme ji vypít. Pak ti věnuji prázdnou lahev :D Ve středu budu vědět, zda mi dá boss dovolenou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si pořídil další Seika, konkrétně model Sealion M55, 6205 8960, Production date: Jun, 1965

svoje fotky zatím nemám, navíc potřebují nové sklíčko a lehce přeleštit pouzdro, ale pak budou vypadat takhle :) :

 

Seiko%206205%20Selfdater.jpg

 

pak jsem si pořídil ještě tyhle Seiko Advan, 7019-7310, Production date: Mar, 1974 ty jsem zatím viděl jen na fotkách na EBAY, ale jsem na ně hodně zvědav

 

IMG_0753.jpg

IMG_0756.jpg

IMG_0755.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si pořídil další Seika, konkrétně model Sealion M55, 6205 8960, Production date: Jun, 1965

svoje fotky zatím nemám, navíc potřebují nové sklíčko a lehce přeleštit pouzdro, ale pak budou vypadat takhle :) :

 

http://www.horology.info/pic_library/man/i...20Selfdater.jpg

 

pak jsem si pořídil ještě tyhle Seiko Advan, 7019-7310, Production date: Mar, 1974 ty jsem zatím viděl jen na fotkách na EBAY, ale jsem na ně hodně zvědav

 

http://img.photobucket.com/albums/v449/jur...S9/IMG_0753.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v449/jur...S9/IMG_0756.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v449/jur...S9/IMG_0755.jpg

Ty červený jsou krásný. Ukazatel dne v týdnu je jen v japonštině či lze přepnout i na angličtinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty červený jsou krásný. Ukazatel dne v týdnu je jen v japonštině či lze přepnout i na angličtinu?

no prodejce píše, že mají obojí tak mu to věřím :), ale je pravda, že zatím všechny Seika co mám s dnem v týdnu mají obojí to jest Angličtinu i Kanji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak suntory whisky fakt existuje! tu musím mít... ztraceno v překladu je jeden z mých nejoblíbenějších filmů..

Suntory´s Oldest Distillery má nyní dominantní postavení na japonském trhu, ovládá cca 70% trhu. Pod společnost Suntory patří několik palíren a společnost vyrábí velké množství značek whisky.

Palírna Suntory Distillery byla založena v roce 1923 Shinjiro Torii s původním názvem Kotobukiya, palírna Yamazaki Distillery byla založena v roce 1923 v Osace, Hakushu Distillery byla založena v roce 1973 v Yamanashi, Hakushu Higashi Distillery byla založena 1981 v Yamanashi. Obilné whisky určené do míchaných produkuje Suntory Grain Distillery v Usuka a Sungrain Distillery v Chita.

 

 

 

 

galerie dalších obrázků lahví

Na této etiketě Suntory Gold označené jako blended whisky mne zaujala spodní informace "Blended & Bottled By Vinimpex, Bulgaria". Že je whisky lahvována jinde, než v zemi původu, se občas vyskytuje. Je přecejen levnější přepravovat whisky v nádržích, než v lahvích, kvalitní značky si buď lahvují sami nebo si nechávají lahvovat u stáčíren ve své zemi. Také společnost Suntory standardně lahvuje v Japonsku, ale tato láhev pochází pravděpodobně z doby před rokem 1989 a je možné, že se jednalo o plnění určené pro východní Evropu. Nejvíce mne ovšem udivila informace "blended" - je zde otázka jaké whisky byly míchány a výrobce tak měl podstatně menší kontrolu nad výslednou whisky.

 

Typy

 

Suntory Royal je 12-ti a 15-ti letá míchaná whisky, která obsahuje 20 různých malt, které zrají výhradně v sudech po bourbonu, Suntory White Label je nejstarší zde vyráběná míchaná whisky (od roku 1923), původně se jmenovala Shirofuda (do roku 1929). Další známé produkty jsou např. míchané Suntory Red, Suntory Red Extra, Silky Suntory Reserve, Suntory Excellence, 12-ti letá Suntory Crest, Suntory Old (vyrábí se od roku 1940), 10-ti letá Suntory Special Reserve s vysokým podílem malt (vyrábí se od roku 1969) a Suntory Imperial (pro export se jménem Signature). Míchaná 25-ti letá Suntory Prestige je označována jako superpremium (měla by mít obsah malt více než 40%) a od roku 1992 je na trhu míchaná Suntory Ageing.

 

Vedle míchaných whisky existuje také vatted malt Suntory Pure Malt, jako 10-ti a 12-ti letá.

 

Současně společnost Suntory vyrábí také velké množství značek, které nesou různá jména, např. single malt Yamazaki, Hakushu, Kioke a míchané Kakubin, Smokey & Co., Old Club House, Torys, Hibiki, Kodaru (také jako vatted).

 

převzato z www.whiskyonline.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...