Jump to content

Hanz21

Member_50
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

About Hanz21

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 06/21/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Litoměřice

Recent Profile Visitors

6,121 profile views
 1. K prodeji ve velmi pěkném stavu, čerstvě jsou vyčištěné a seřízené, spona přeleštěna. Takže žádný starosti se servisem. Pohrát si trochu s leštěním, tak bych řekl jak nové. Prostě jen začít nosit. H77665173 Průměr: 42mm Další info např.: https://watchbase.com/hamilton/khaki-aviation/h77665173 Hodinky jsou v kompletním balení. Cena: 13.000,-
 2. Tak už volné jen klasické Primky s mimostředkou...
 3. Prim Sport II prodány Citizeny zamluveny
 4. čistím šuplík, tak třeba se někomu budou hodit. Prim Sport II, klasika, stav viz. foto, luneta sklo ve výborném stavu, řemen nenošen - 1.500,- Prim s mimostředovou vteřinovkou, stav velmi pěkný, - 2.000,- Citizen Crystal Seven - stav dobrý, nějaké ty menší šrámy mají, ale nic vážného - 2.000,- Všechny hodinky jsou funčkní, přesnost atd. jsem nezkoušel
 5. Nevyužité dýnko v perfektním stavu. Sedí dle popisu na 345.022 a 145.022 Cena: 5.000,-
 6. jo jo, býval jsem spolehlivej ) dnes už jsem vpodstatě mimo busines... ale jsem rád, že jsi byl vždy spokojen
 7. Nějaké ty slíbené další fotky... Jinak díky všem za reakce!
 8. Díky chlapi, nějaké fotky přidám, jen s tím časem je to ted takové jalové :-)
 9. Již asi před měsícem jsem si udělal radost a pořídil si něco s bílým číselníkem a trochu konzervativnějším designem a jsem velmi spokojen. Model Pontos jsem chtěl již od počátku mé mánie, i když kulatou verzi, ale na konec u mě zvítězil model PT6117 s datumovkou na pozici šest (počkal jsem si skoro čtyři roky). Je v nich kalibr ML-115, ale samozřejmě se jedná o klasický ETA strojek, vyzdobený logem ML a ženevskými pruhy Rozměry jsou 49x35 v max. Šířka řemenu je 22mm a na řemenu je bezpečnostní spona ML Korunka má dle mého názoru velmi povedené vroubkování a je na ní opět logo ML Sklíčko je safírové, ze zadní strany je průhled na kalibr Hodinky dorazily ve velmi povedené etuji navozující relativní luxus :-) Přesnost jsem neměřil, není to to prvořadé co mě na hodinkách zajímá... Zpracování se mi zdá velmi kvalitní a hodnotné, které odpovídá ceně.
 10. Omega to je pro klasika s designem 50let starým, nicméně pro stále silně neokoukaným. Používám je jako oblekovky. Air race je pro mě trošku sportovnější a výrazná (díky oranžové a třem korunkám) záležitost. Navíc je beru tak, že se o ně nemusím tolik bát... to People: jsem ted bez fotáku, jo DPH mi bohužel napařili, i když to šlo přes Německo..
 11. Tak všechny zdravím po delší době. Něco jsem prodal, abych si mohl pořídit tento kousek. Zatím maximální spokojenost s tím co od nich vyžaduji a to protiváhu k Omega Speedmaster Moonwatch. Koupeno na základě referencí u Timeparadise (takže se toto forum opět provinilo )
 12. V dřevních dobách jsem vozil Polar XTrainer Plus s výškoměrem a kadencí + s interface tehdy supr pro sledování a vyhodnocení treninku, ted mi už bohatě stačí Polar CS300.
 13. Taky přidám "novej" bike. Sedlám ho už od září a zatím maximální spokojenost.
 14. Jo jo, celkem dobré pokoukání, přidávám foto, pěkná rolička pro Tagy
×
×
 • Create New...