Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Moc hezké... :P

=D Řádí tu nějakej ftipálek =D

Proč ftipálek?

A, teď koukám, že ten původní příspěvek nějak zmizel... ha?

Ten přírůstek,který chválíš je rok a půl starý,ale je pravda,že moc hezké jsou pořád =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to popshop: Jaky maji prumer? Muzu se zeptat kolik se tak radove pohybuji? Vazne moc pekny kousek a myslim, ze by neco podobneho udelalo tatovi moc velkou radost na jare k narozeninam. Sice se o hodinky nezajima, ale pamatuju si, jak rikal, ze mel kdysi deda nejaky IWC z podobnyho roku, ale prisel o ne nejak po valce... :-( Tak myslim, ze by hodne potesili :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kojane, jak jsi prosím fotil ty svítící ručky? Snažil jsem se o to u Poljotů a u Seiko5 Sport (ty svítí jako všichni Karafiátovy broučci dohromady), ale výsledek je smutný. Hrozně moc šumu. Tohle je ještě ten nejlepší z patnácti.

Olympus C720 clona 7,1 čas 8 vteřin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kojane, jak jsi prosím fotil ty svítící ručky? Snažil jsem se o to u Poljotů a u Seiko5 Sport (ty svítí jako všichni Karafiátovy broučci dohromady), ale výsledek je smutný. Hrozně moc šumu. Tohle je ještě ten nejlepší z patnácti.

Olympus C720 clona 7,1 čas 8 vteřin.

A co takhle nabít nějakým zdrojem UV záření (třeba sluníčko venku, nebo asi i detektor na bankovky?) a rychle odfotit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

=D Řádí tu nějakej ftipálek =D

Proč ftipálek?

A, teď koukám, že ten původní příspěvek nějak zmizel... ha?

Ten přírůstek,který chválíš je rok a půl starý,ale je pravda,že moc hezké jsou pořád =)

Wow! No jo... to jsem si asi kliknul omylem na první stránku místo na "poslední přidaný" příspěvek a už to bylo.

Nicméně jsou to pěkné hodinky a ty je třeba chválit pořád, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kojane, jak jsi prosím fotil ty svítící ručky? Snažil jsem se o to u Poljotů a u Seiko5 Sport (ty svítí jako všichni Karafiátovy broučci dohromady), ale výsledek je smutný. Hrozně moc šumu. Tohle je ještě ten nejlepší z patnácti.

Olympus C720 clona 7,1 čas 8 vteřin.

A co takhle nabít nějakým zdrojem UV záření (třeba sluníčko venku, nebo asi i detektor na bankovky?) a rychle odfotit?

To jsem udělal, výsledek je na obrázku. A to ještě tím jak je zkomprimovaný pro zobrazení na Chronomagu většina barevného šumu zmizela. Stačí na obrázek kliknout a je to vidět. Chtěl bych právě porovnání s jiným typem foťáku. Vím že tento Olympus moc nevyniká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Olda: Přesně jak píše Vor! Nasvítil jsem je pod žárovkou a pak foceno z ruky! Fotil jsem to digitálem Panasonic DMC TZ 1 od přítelkyně,ale moc si s ním nerozumím! Já osobně moc digitálům neholduji,sám mám Canon EOS 33(analog) a to bych Ti pak řekl veškeré údaje k měření!Ale zkusím to nafotit znovu a pak dopíšu čas i clonu!

 

to Karloss:díky za chválu,mám z nich fakt radost! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Olda: Přesně jak píše Vor! Nasvítil jsem je pod žárovkou a pak foceno z ruky! Fotil jsem to digitálem Panasonic DMC TZ 1 od přítelkyně,ale moc si s ním nerozumím! Já osobně moc digitálům neholduji,sám mám Canon EOS 33(analog) a to bych Ti pak řekl veškeré údaje k měření!Ale zkusím to nafotit znovu a pak dopíšu čas i clonu!

 

to Karloss:díky za chválu,mám z nich fakt radost! :)

Díky za informace. Našel jsem tohle: http://www.ruwatch.com/cgi-bin/shop/large_...ang=en&zeiger=3

Stejné hodinky co fotím já.

Chyba bude asi ve foťáku, přece nanapíšu že ve fotografovi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kojane, jak jsi prosím fotil ty svítící ručky? Snažil jsem se o to u Poljotů a u Seiko5 Sport (ty svítí jako všichni Karafiátovy broučci dohromady), ale výsledek je smutný. Hrozně moc šumu. Tohle je ještě ten nejlepší z patnácti.

Olympus C720 clona 7,1 čas 8 vteřin.

To není šum, ale hot pixely. Nevím, jestli C720 má funkci reduce šumu, jinak vyfoť stejnou expozicí tmu (zakryj objektiv) a obrázky od sebe odečti. Ale 8s expozice už na něj bude moc. Se zrcadlovkou se to nestane, ale to asi nechceš slyšet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to popshop: Jaky maji prumer? Muzu se zeptat kolik se tak radove pohybuji? Vazne moc pekny kousek a myslim, ze by neco podobneho udelalo tatovi moc velkou radost na jare k narozeninam. Sice se o hodinky nezajima, ale pamatuju si, jak rikal, ze mel kdysi deda nejaky IWC z podobnyho roku, ale prisel o ne nejak po valce...  :-(   Tak myslim, ze by hodne potesili :-)

Podobne predavam vo vlakne PREDAJ...rovnaky strojcek, rovnaky priemer puzdra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...