Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

po nekolika mesicich hledani jsem konecne nasel ...

- dnes jsem si z Polska privezl "ulovek" pro manzelku / snad uz mi nebude nadavat ze tady neustale "sedim"

Zpejcel: Mohl bych vědět kolik tě stály a kde se dají koupit?

poptam se Ti, jestli se daji jeste nejake koupit a ozvu se na Tvuj email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pídil jsem se u nás v zastavárnách po nějakých pěkných Primkách na doplnění sbírky, ale bohužel bezúspěšně.

Narazil jsem ovšem na tohle :

KELTON, 21 Rubis, Waterprof, Automatic

Vzhledem k tomu, že byly v chodu, docela zachovalé a za směšnou cenu mám je doma. Jenže vůbec netuším co jsem si to koupil. Už jste někdo někdy něco podobného viděl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pídil jsem se u nás v zastavárnách po nějakých pěkných Primkách na doplnění sbírky, ale bohužel bezúspěšně.

Narazil jsem ovšem na tohle :

KELTON, 21 Rubis, Waterprof, Automatic

Vzhledem k tomu, že byly v chodu, docela zachovalé a za směšnou cenu mám je doma. Jenže vůbec netuším co jsem si to koupil. Už jste někdo někdy něco podobného viděl ?

Koupil sis americký hodinky, KELTON je jedna ze značek US Time Corporation, později TIMEX.

 

viewtimepiece58.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Krásné velké Lanco.

Kupoval jsem kamarádce v Antiku měděnou formu na bábovku a chtěl slevu 300Kč. No a místo slevy jsem dostal tyhle hodinky :) Asi se s nimi hezky pomazlím a pak je pustím dál. Nemůžu sbírat všechno :(

Hmmm, pěkné hodinky, to aby jsi tam chodil častěji a požadoval slevu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné velké Lanco.

Kupoval jsem kamarádce v Antiku měděnou formu na bábovku a chtěl slevu 300Kč. No a místo slevy jsem dostal tyhle hodinky :) Asi se s nimi hezky pomazlím a pak je pustím dál. Nemůžu sbírat všechno :(

Hmmm, pěkné hodinky, to aby jsi tam chodil častěji a požadoval slevu :) .

Jen počkej, až sem dám Rakety, které jsem také dnes koupil. To budete koukat! Trošku mi tou otočnou lunetou připomínají Enicar Sherpa :) Úplně se těším, až si je poprvé vezmu k obleku. To bude pozdvižení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se Vam chci aspon trošku pochlubit mojí sbírkou Primek, jeste se to rozsiruje ale nejde to taky tak rychle, ale myslim že ani ted ne nemusim stydet... kdyžtak napište co na to říkáte.. a taky DEKUJU vsem co mi pomáhají ty Primky shánět... jacob

Krása, já také sbírám Sporty. Takže už vím, kdo je vykupuje :) Ty!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se Vam chci aspon trošku pochlubit mojí sbírkou Primek, jeste se to rozsiruje ale nejde to taky tak rychle, ale myslim že ani ted ne nemusim stydet... kdyžtak napište co na to říkáte.. a taky DEKUJU vsem co mi pomáhají ty Primky shánět... jacob

Dyť jsou všechny stejné. To máš tolik náhradních?

.

.

.

už mlčím :) Hezká sbírka, mi stačí jedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi to nepochlubit se...

 

Pred par mesici me jeden nejmenovany zde pritomny kamarad natuknul s naramkovyma hodinkama (me, stareho "kapsare"...) a tady je prvni vysledek. Hodinky sice relativne obycejne a rozhodne ne za statisice, ale moje a mam z nich opravdu radost :)

 

Velkou cast one radosti ma potom na svedomi to, ze hodinky jsou koupene primo v moskevske fabrice, poslane po firovi vlakem do Petrohradu, vyzvednuty a uz letecky dopraveny do Prahy. Celkem 6 lidi z ruky do ruky a povedlo se. Pak ze se dneska uz neda nikomu verit!

 

Za prvni den maji +10s, takze i v tomhle ohledu spokojenost. Jen ten nezvyk vstavat ve ctyri rano :)

 

aviator-final2-1280.JPG

 

Fotky tradicne nic moc, ale lip to zatim nedokazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...