Přejít na obsah

UMĚNÍ


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Mě se to spíš zdá jako vyjádření jeho sexuálních choutek, než jako umělecký projev. Erotika a sex je často tvůrčím stimulem, ale to vyjádření by mělo být spíš náznakové, tohle by měl raději fotit, pak by na to nikdo umělecké nároky nekladl a já bych se, samozřejmě, rád podíval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné vlákno :-)

 

Tak, uvedl bych tady rád pár kusů. Asi jedny z nejoblíbenějších, hlavně teda Tanec kostlivců.

Nevím, jak u Vás, ale zjistlil jsem, že většina z těchto skladeb se dá poslouchat snad nekonečně dlouho.

U současné hudby to mám jinak. Skladbu slyším třeba 10x v playlistu a pak ji do smrti nemusím slyšet, takové to znechucení.

Sice jsou to provařené "melodie", ale tak snad se budou líbit.

(momentálně vozím i v autě)

Grieg

Mozart Řekl bych, že celé Requiem je dokonalost sama. Jde to poslouchat do nekonečna..

Chačaturjan

Rossini

 

A ze současné mám moc rád třeba Daft punk. Mají celkem prosté melodie, ale pro mě jsou zajímavě chytlavé. Navíc na youtube i s pěknou vizualizací.

 

S obrazy to mám těžší. Zjistil jsem, že u sebe na stěně bych vydržel asi jen opravdu drahé kusy (Vincent van Gogh a pod.) :thumbsup_anim: .

O to snažší to mám, v pokoji mi vysí jen tvorba mého šestnáctiletého bratra. K tomu jedinému jsem si dokázal vytvořit vztah a na stěně mi nevadí, spíše naopak. Kritikou by byl dozajisté tvrdě smeten, ale i přesto uvedu příklad :whistling:

 

 

No a zakončím to literaturou :)

 

a

 

 

Šlo by ještě dlouze pokračovat :guitar: , ale už teď se musím omluvit za rozsáhlý příspěvek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co trochu přitvrdit. Gigerovsko satanská biomechanika. Při jeho pražský výstavě mi z těch mejdanů málem slezly všechny nehty.

 

P.S. miminka jsou moje nejvoblíbenější...použil jsem je pro návrh pavilónu životního prostředí.... neprošly :D

post-817-1239638186.jpg

post-817-1239638199.jpg

post-817-1239638212.jpg

post-817-1239638227.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H.R.Giger, H.Bosch, L.Royo, K.Saudek, S.Dali.

 

A dovolím si přidat ještě obraz, který mi věnovala kamarádka-malířka. Ztvárnila sebe a mě :)

Doma jsem pak manželku lámal skoro 2 roky, abych si to mohl dát na zeď.

A kdo přijde na návštěvu, tak ucukne, jako by se spálil. Citliví lidé z toho prý cítí hrozně negativní náboj, což je zajímavé, protože mě to naopak uklidňuje a vím, že mi to dala z lásky.

post-1118-1239640211.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...