Přejít na obsah

Mido Ocean Star


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

Všiml jsem si, že mezi majiteli hodinek Mido je spousta nás, kteří mají Mido Ocean Star a spousta dokonce GMT verzi. Nejen pro ně jsem sepsal recenzi hodinek a budu rád, když mě doplní a případně sem hodí i pár fotek :)

U mě se z nich staly stěžejní hodinky mojí sbírky. Ostatní sice trpí, ale baví mě fakt hodně. Zpracování ciferníku, luneta, lumi.. a ach bože! ta extenze na sponě! :) 

Ať nám ty Mida tikají a dělají radost!

mido-triglav_1920x1080-1024x576.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2022 v 14:57, Jiří Štencek napsal:

Všiml jsem si, že mezi majiteli hodinek Mido je spousta nás, kteří mají Mido Ocean Star a spousta dokonce GMT verzi. Nejen pro ně jsem sepsal recenzi hodinek a budu rád, když mě doplní a případně sem hodí i pár fotek :)

U mě se z nich staly stěžejní hodinky mojí sbírky. Ostatní sice trpí, ale baví mě fakt hodně. Zpracování ciferníku, luneta, lumi.. a ach bože! ta extenze na sponě! :) 

Ať nám ty Mida tikají a dělají radost!

mido-triglav_1920x1080-1024x576.jpg

Jj, skvělá recenze na skvělé hodinky. Poprvé za dobu, co řeším hodinky začínám přemýšlet, že bych si MIDO pořídil. Tyhle se vážně povedly. Akorát na mou ruku 16,5 cm by asi více pasovaly Ocean Star Tribute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gal-mido-paddleboard.thumb.JPG.c93e14a1a298648fe2585f01e0b23845.JPG

Vzpomínka na letošní moře. Zase bych potřeboval upustit stres na paddleboardu a jenom se houpat na vlnách. A Mido Ocean Star mi na ruce přišly u moře ve svém přirozeném prostředí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši máte to eňo ňůňo, jak GMT tak 600 👌

Já jsem bral z Helveti nedávno ten Vintage look & feel model - Tribute. Rozhodování bylo těžký, když se mi líbí i ty další modely. Tak třeba zase někdy příště.

Foto ZDE ve zdejší chlubírně.

Tímto opět děkuji Jirkovi @Jiří Štencekza rychlé reakce, rady, potvrzení a pokec po FB messengeru 👊

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
On 1/30/2023 at 1:56 PM, OndrejLicko said:

A este jeden poznatok - Powermatic 80 ma v mojom pripade (statisticky) odchylku +0s za den :) Merane 12 dni v appke, na stroji by to asi zmeralo s vacsou presnostou :) Ja som ale nesmierne spokojny :) 

Screenshot_2023-01-29-18-05-17-48_38c22c564378435da14be54b2ecb5645.jpg

 

Tento tyden mam na ruce Tribute a docela cumim. Presnost na sekundu presne kazdy den.

Oni maj ty strojky nejaky regulovany, i kdyz to neni Chronometer?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, chief said:

 

Tento tyden mam na ruce Tribute a docela cumim. Presnost na sekundu presne kazdy den.

Oni maj ty strojky nejaky regulovany, i kdyz to neni Chronometer?

 

 

Robia ich aj v COSC verzii, ale ten môj nemá COSC. Dúfam, že sa presnosť zabehnutim hodiniek nebude rapídne meniť 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2022 v 15:59, saša1 napsal:

OK v lednu napíšu a uvidíme.

dekuji

Tak jsem v úterý jedny 

Mido OceanStar Gmt od Jirky1985 koupil a jsem z nich nadšený . Moc děkuji Jirkovy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...