Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

vyzera to tak ze ucast by bola. trebalo by ale niekoho kto by sa podujal organizacie. dufam ze sa tu niekto podujme tejto nevdacnej ulohy :)

 

ja by som mohol priniest zo 3 kusku (2x Airman z toho jeden na predaj a longines conquest ktore pod stromcek dostane priatelka)

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani, ja cestujem ako marco polo, takze tentokrat ja dobrovolne nic neto, ale pokial ide o organizaciu to nie je nic zlozite. dajme niekde slezinu a bude. hokejka? zarezervovat stol je jeden telefonat.

 

sorry za off topic, ale dobrým pivom chronomagora nikdy nezarmútiš.. som v Brazilii /vylet do Azie sa mi mierne zvrhol :)/ a po 26h stravenych na ceste tu pijem toto. no ale strašný patok. český konzulát by mal zaslať protestnú nótu..

post-4112-094036700 1289359613.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to snad nie :) ale colnici su tu dosledni. ja momentalne cestujem s plnym kufrom produktovych vzoriek, na prvy pohlad som europan (som od vsetkych belsi, o hlavu vyssi a nosim blazer, golier a kozene topanky :) a tiez ma vcera rozobrali pod rtg do srobiku - nie len mna, vsetkych odkundesov z europy. pri vsetkej slusnosti sa ospravedlnili ze ma zdrzali atd. a je mi uz jasne aj preco.. btw noviny skoro vobec necitam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to trochu poupravim

 

1 jankoxxx

2 jata

3 instant

 

 

to instant: tak brazilia je proste cestovny uzol pre tovary rozneho druhu a prave pokutny podomovy predajca ako ty je je na prvy pohlad podozrivy :)

 

edit: no tak si ma predbehol

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to instant: tak brazilia je proste cestovny uzol pre tovary rozneho druhu a prave pokutny podomovy predajca ako ty je je na prvy pohlad podozrivy :)

 

edit: no tak si ma predbehol

 

"pokutny podomovy predajca" je goood Posted Image to musim rozsirit po firme toto. zepter a vysavace, na to ma uzije :)

 

a uz to tu neplevelme, nech sa radsej hlasia na zraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...