Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

mame rezervovanu restauracnu cast pri bare - (v zadnej casti kde su terasy a zahrada). je to oddelene kumbalove sedenie s normalne vysokymi stolmi v interieri. zima nam tam nebude.

 

mozeme sediet v zimnej zahrade alebo na terase, ak pocasie umozni. nezastresena cast je pochopitelne k dispozicii len ak neprsi. cize zavisi od pocasia. tiez je dolezite kolko nas bude - zimna zahrada ma ratanove nizke sedenie, tridsiati by sme im to zapratali a ak chceme sediet vsetci na jednej kope, tak to v tych ratanovych kresielkach nebude mozne - je to na nasom rozhodnuti (konzumuje sa za tym mizerne, to je fakt).

 

pocasie je chladnejsie a asi to kazi kseft - momentalne rozsiruju zasklenie, v pondelok som dohodnuty ze sa tam zastavim a obzriem. myslim ze z toho nebude nejaky extra stres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je možné aj "last minute", tak prihadzujem dve persóny... :huh: Foťák zoberiem. (Bez hodiniek,noža a foťáku ani na krok... :photo: )

 

Zoznam:

Proteus

Benne

PM68

Shag

Railmaster

jovani

Pixelator

FiXilVer

dago

pato31681 /ked ho pusti jeho kapitalista/

warlordx

Martin J

sureshot

tlapka

stando

Jata

flyte

zdr

sibrnaya

OldBlack

Maker

Stopa99

A@A

Cortes1990

speedersky

vlamor + 1

Upraveno uživatelem vlamor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že nie som na zozname...ale to ma neodradí a zajtra aj tak pricestujem :smile_anim:

 

Fobus, ja som sa iba prihlásil a doplnil do posledného zoznamu, ktorý urobil Instant, nerobil som v ňom inú aktualizáciu...

Upraveno uživatelem vlamor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...