Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

Síce netuším ešte ako sa tam dostanem a kde presne by som vás mal nájsť, no snáď to výjde a konečne vás tak spoznám páni..    :drunk: Bodlo by ešte upresniť čas a konkrétnejšiu adresu.. :helpsmilie: 

 

24.11. V Magianke.

Takze:
1. Ony
2. Tomtur
3. Petr72
4. Moja maličkosť
5. McStinger
6. Bizzy

7. Petik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super, zraz Bratislava ale v Marianke. Tak zasa nic.Do Marianky chodim rad na biku, ale vecer o siestej to uz asi nedam. Snad to teda raz vyjde aj v Bratislave ked je to zraz Bratislava.

 

Sent from my SM-T800 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplakávate tu niektorí nad Mariankou, jak fagan nad pokazenou kolobežkou. Vybavte vhodný podnik v centre a budeme tam. Alebo husacinu v Grobe, pre mňa za mňa, aj keď to už by nebol zraz Bratislava, ale Grob.

 

edit: nejak mi prišla na rozum tá filmová hláška "Všetci chcú do neba, ale nikto nechce umierať", či ako to bolo.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani potesilo by vsetkych keby niekto povedal ze: aha , urobil som predbeznu rezervacku trebars penzionberg, dobre tam varia, budeme tam mat vlastnu miestnost alebo co, otvorene dovtedyadovtedy.

 

Netreba sa bat nieco zorganizovat. Hlavne ked mam predstavu ze co chcem a co nechcem. Ale frflat ked zacne organizovat niekto iny, to je lahke ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poriadok musí byť no

 

24.11. V Magianke.
Hostinec u Zeleného stromu v Marianke od 18:00 rezervačka na chronomag

 

Takže:
1. Ony
2. Tomtur
3. Petr72
4. Stepecken
5. McStinger
6. Bizzytko   - obetavý šofér zo SC pridám sa Petr72

7. Petik

8. Harwey - obetavý šofér v rámci BA

 

 

PS : Platí Marianka kým nie je inak a ja proti Mariankam nič nemám a kto niečo má nech rezervuje a objedná lepšie a včas oboznámi ctené osadenstvo  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nešpekulujme a nechajme to na tú Marianku, tiež si myslím že to nie je ozaj ďaleko, sú aj zatiaľ v podstate dvaja šoféri a ten taxík je tiež v pohode keby že chceli ísť niektorí skôr aby sa šofér nemusel prispôsobovať.. Ja pôjdem tiež s Bizzytkom pravdepodobne a vyslovene že čisto teoreticky sa pridá aj cortes1990 z KE keď dôjde, čo ešte ale neviem naisto, bolo by fajn.. ;)

 

24.11. V Magianke.
Hostinec u Zeleného stromu v Marianke od 18:00 rezervačka na chronomag

 

Takže:
1. Ony
2. Tomtur
3. Petr72
4. Stepecken
5. McStinger
6. Bizzytko   - obetavý šofér zo SC + Petr72 + Petik(možno cortes)

7. Petik

8. Harwey

Upraveno uživatelem petik16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No keďže ma dnes prepustili po troch dňoch z nemocnice kôli vnútornému krvácaniu, nebudem sa môcť zúčastniť nakoľko ma ešte čaká niekoľko vyšetrení v Košiciach... :( Štve ma to teda riadne no, tešil som sa že vás spoznám :( Tak sa zabavte chlapi, snáď mi to už nabudúce výjde konečne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...