Přejít na obsah

BMW x HONDA


PhoeniX

  

46 hlasů

  1. 1. Které?

    • BMW X3
      17
    • HONDA CR-V
      29

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Přesto že auta jsou mou tajnou láskou, tak na todle nemám názor, tato třída je mi utajena. Gdybych si měl už ale vybrat tak by to určitě rozhodně nový Subaru lesník (forester) který co jízdně a kvalitativně oba kandidáty na výběr strčí do kapsy.

Jízdně určitě ale kvalitativně? Proč myslíš?

EDIT: Jo, abych držel téma: Subaru. :)

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ackoli v bramboraku jezdim (byt jen 1-er), dost jsem jich uz ridil (dlouha leta 5-er), a mam ho rad uz leta, v tuhle chvili bych hlasoval pro Hondu. Nasleduje subjektivni nazor :).

 

X3 je nepovedenej paskvil, levny plasty uvnitr, hnusna palubka, hnusny budiky, spousta kompromisnich reseni, nic moc exterier, prepalena cena kvuli znacce. Z hlediska jizdy je to vyskakana koza, na silnici spis prumer, a pokud jde o teren, zvladne tak travnatou louku a piknik na ni. Uvnitr je mista zhruba jako v 3-er, spise mene, hlavne vzadu. Nic moc kufr. Drahej servis, plus nalepka aut pro milenky.

 

U nas ve flotile jednu X3 mame. Po dvou letech jen bezny servis a zcela bez problemu. Tolik z realnych zkusenosti.

 

Kdyz BMW SUV, tak jedine X5 s V8. V tomhle vyberu Honda.

Upraveno uživatelem DaDriva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co od auta ceka? kde ho bude nejvice uzivat, ma deti? takhle se neda seriozne poradit. ja byl z X3 velmi zklamany a sel bych do Hondy. precti si nezavisle recenze. hodne napovi.

 

edit. 101% souhlas s DaDrivou. mozna 200%. za ty prachy X3 ani nahodou. fakt ne. hlanve udelejte si nekdy cas a bezte obe auta v jeden den projet. uvidis sam. kdyz SUV od bavora, tak fakt X5.

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva rozbory jsou super, tak jsem si to představoval. :) Vím, že kufr je důležitý. Nevím čím to, ale v rodině pořád něco převážíme. Motorově se to myslím plánovalo: 2 benzín (150 koní) pro hondu X 2 diesel (150 koní) pro bmw. Jde taky o to, jak jsou na tom auta kvalitativně, jestli s růstem ceny (a změnou značky) poroste i kvalita. Ale odpověď jsem už myslím dostal. Během zítřka sepíšu víc podrobností s dotyčnou osobou. Zatím díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesto že auta jsou mou tajnou láskou, tak na todle nemám názor, tato třída je mi utajena. Gdybych si měl už ale vybrat tak by to určitě rozhodně nový Subaru lesník (forester) který co jízdně a kvalitativně oba kandidáty na výběr strčí do kapsy.

 

 

Muzhu jenom potvrdit. Neni snad lepsi SUV do mesta i terenu. Strasne dobre padne do ruky a sedi a je dostatecne "akcni" i mimo teren. Navic je docela hezkej a pri tom nenapadnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzhu jenom potvrdit. Neni snad lepsi SUV do mesta i terenu. Strasne dobre padne do ruky a sedi a je dostatecne "akcni" i mimo teren. Navic je docela hezkej a pri tom nenapadnej.

Jak je to s poruchovostí a cenou servisu subaru? Přece jenom tyto auta jsou na silnicích méně k vidění. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s poruchovostí a cenou servisu subaru? Přece jenom tyto auta jsou na silnicích méně k vidění. Díky.

 

Poruchovost statisticky neumim, ale neni to nic co by bylo v neprospech. Sam jezdim jen menit oleje, desticky atp. Mam najeto 70 tisic a nic vic. Jestli uvazuje o tech 2 znackach tak, je nekde uprostred cenou servisu. V Carpenteru Praha mam jen nejlepsi zkusenost s lidskou a taky servisni strankou. Mozna to neni nejbeznejsi auto, ale rozhodne to neni jeho minus. Spis si ho koupi ten, kdo si libuje v individualnejsich a lepsich autech.

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase plácnu kravinu. :)

 

Za podobný prachy bych jednoznačně vzal Pathfinder. Velký, velkej kurf, spousty plechu kolem (pro mě to znamená víc bezpečí), dobrá cena, velmi dostatečná výbava ve standartu. Příjemný svezení ve 2,5tdi automat (podle mých měřítek). Mám z toho auta takovej pocit bezpečí a hlavně má velikej kufírek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase plácnu kravinu. :)

 

Za podobný prachy bych jednoznačně vzal Pathfinder. Velký, velkej kurf, spousty plechu kolem (pro mě to znamená víc bezpečí), dobrá cena, velmi dostatečná výbava ve standartu. Příjemný svezení ve 2,5tdi automat (podle mých měřítek). Mám z toho auta takovej pocit bezpečí a hlavně má velikej kufírek.

Proc blbost? Co clovek, to nazor :). Ja taky jeden mam :D.

 

Nevim, kdo je u Phoenixe clen rodiny, ale Pathfinder je regulerni nakladak. Hlavne motor pri nastartovani rachoti jako v Avii :), ta dvaapule je naprosty neandrtalni peklo s cimkoli, co si rika moderni nafta. A jako auto se spis radi k offroadum se vsemi negativy, ktera k nim na silnici patri. Kdyz SUV od Nissanu, tak X-trail. Jenze to uz bude lepsi ta Honda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s poruchovostí a cenou servisu subaru? Přece jenom tyto auta jsou na silnicích méně k vidění. Díky.

 

Meli jsme doma 3 roky, pak to od nas koupil kamarad, co s tim jezdi uz treti rok. Forester je opravdu vynikajici auto, i kdyz to neni v pravem slova smyslu SUV. Je to spis vice zvednuty kombik. Jenze nizky teziste, vybornej pohon a celkova atmosfera auta z nej delaji vynikajiciho spolecnika.

 

Za ty tri roky provozu (a potazmo pak i ty dalsi leta, co ho ma kamarad) si vzalo pouze bezny servis. Olej, brzdy, kapaliny. Nic vic. NIKDY s nim nic nebylo (meli jsme zakladni 2.0 X-Active), opakuji NIKDY. U nas v rodine se vystridalo pomerne dost aut a tohle patrilo k jednem z nejlepsich. Jo a cena servisu je relativne standardni. Nevzpomenu si presne na ceny, ale nebylo to zadyn prekvapeni.

 

Jedinej problem Forestera je jeden - soucasna generace uz je jina. I Subaru preslo vic k "poradnym SUV", takze je auto vyssi, vic se naklani a je tam vic kompromisu a veci, ktere se libi potencialnim zakaznikum. Dneska bych od Subaru preferoval spis Legacy Outback :).

 

Ale jinak porad stojim za Hondou ;).

Upraveno uživatelem DaDriva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

... jsem také pro Hondu, měl jsem možnost několik dní jezdit s X5 v nějakých úpravách od Šnicrů - dost jsem se na to těšil a pocit nadšení se nedostavil - X3 na tom bude asi podobně ...

 

 

jinak až budu velký a nebudu utrácet za hovadiny tak si koupím tohle - ten tvar karoserie je naprosto úžasný a líbí se mi to i kdyby na tom bylo napsáno žiguli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...