Přejít na obsah

Natahovač


Doporučené příspěvky

Tyfo: Za sklem je to pěknější, ale dražší. Když hodinky přes noc odložím, taky se na ně práší, takže to neřeším. :-)

 

Seamaster: Asi to nebude cestovní verze, protože to není na baterky. Ale s jistotou to nevím.

 

Baker: Je to sice od Hanáka (Brno), ale bez českého návodu. Angicky zrovna neumím a německý návod to nemá. Má to kromě OFF další tři režimy, ale to musím teprve vyzkoumat. Jinak se to dá naskládat do "sestav" viz odkaz.

 

http://www.rapportlondon.com/evolution_EVO7_mix.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po letech měkkých dárků dočkal pod stromečkem něčeho, co mně udělalo opravdu radost. Konečně zase pořádný tvrdý dárek! :thumbsup_anim:

 

Gratuluju, já jsem poslední tvrdý dárek dostal v 6-ti - sloníček pomocníček.......

:crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jumbo : Je mi hloupý se ptát u dárku, ale mezi námi děvčaty tady... na kolik ježíška vyšel? Na první kouknutí se mi ráno nelíbil, ale teď mě docela chytá.

Potřeboval bych ke stávajícímu natahovači další dva. Je to tichý ? Koukni prosím na tu možnost regulece otáček. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak závěrečné doplnění restů a korekce předchozího.

Je to i na baterky.

 

Možnosti nastavení provozu:

 

1. Udržovací režim. 24-hodinový cyklus. Po zapnutí 1 hodinu natahuje a pak 23 hodin stojí. Měl by sloužit pro dlouhodobé udržení chodu, když se hodinky nenosí. Efektivita 1/24 = 4,1%.

 

2. Po zapnutí 5 minut natahuje a pak přejde do 15-ti minutového režimu, kdy 1 minutu natahuje a 14 minut stojí. Slouží pro natažení běžných hodinek přes noc. Efektivita 1/15 = 6,6%.

 

3. Po zapnutí 5 minut natahuje a pak přejde do 15-ti minutového režimu, kdy 2 minuty natahuje a 13 minut stojí. Slouží pro natažení velkých, těžkých a komplikovaných hodinek přes noc. Efektivita 2/15 = 13,3%.

Upraveno uživatelem Jumbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...