Přejít na obsah

Krade se všude, lidi, buďte opatrní.


Doporučené příspěvky

"Za krádež nyní hrozí zloději až pět let vězení."

Ano, hrozí... ale realita?

Škodu mám zhruba poloviční - jeden ze zmrdů bez trestu, druhý dostal podmínku :giljotiini:

O tom, že z nich nikdo nedostane ani korunu, je škoda mluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lookyn napsal:

"Za krádež nyní hrozí zloději až pět let vězení."

Ano, hrozí... ale realita?

Škodu mám zhruba poloviční - jeden ze zmrdů bez trestu, druhý dostal podmínku :giljotiini:

O tom, že z nich nikdo nedostane ani korunu, je škoda mluvit...

Strašné, hnal bych to k civilnímu soudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď úplně nechápu, co bych podle tebe měl hnát k civilnímu soudu? Žalobu o náhradu škody? Nemá smysl, náhrada škody se řešila společně s jejich tresty.

V rámci rozsudku dostali oba pachatelé povinnost mi společně a nerozdílně nahradit škodu.

Akorát je tu takový maličkatý zádrhel... jeden z nich má na krku 34 exekucí a ten druhý 15...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lookyn napsal:

Teď úplně nechápu, co bych podle tebe měl hnát k civilnímu soudu? Žalobu o náhradu škody? Nemá smysl, náhrada škody se řešila společně s jejich tresty.

V rámci rozsudku dostali oba pachatelé povinnost mi společně a nerozdílně nahradit škodu.

Akorát je tu takový maličkatý zádrhel... jeden z nich má na krku 34 exekucí a ten druhý 15...

Bohuzel, jim je to uplne jedno, na nich si uz nikdo nic nikdy nevezme. Tenhle chlap pokud ho kdy chytnou, uzavre se statnim zastupcem dohodu o vine a trestu a vyfasne podminku. Ze skody neuhradi ani korunu a moznq se to nekdy v budoucnu smazne pres oddluzeni v insolvenci. Civilni zalobu nema ani cenu podavat. To povazuji v CR za jeden z nejvetsich problemu, nevymahatelnost prava. Mrzi me to. Pro me byl tento zde popsany pripad obrovska skola a pouceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...