Jump to content

ragu

Member_50
 • Posts

  2,139
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ragu

 1. Příště tam dám raději smajlíky Jinak kdybych měl odpovědět seriózně, běžnej policajt, kterej nerozezná citizen od Rolexu, nejspíš nebude řešit potvrzení od hodináře. Co já třeba dělám preventivně je, že karty od hodinek dávám okamžitě do schránky v bance a přes tím si je vyfotím, ideálně a hodinkama aby byl viděl serial no.
 2. Nekaž tady kolegovi slibně naplánovanej pojistnej podvod
 3. Bezvlnkový bondovky bych klidně vzal...ještě se ozve pár lidí a může začít sbírku odznova
 4. @ondrejm tak paráda! a pouzdro už je správný? napsali ti něco k tomu? někdy bys to mohl celý sepsat ))
 5. ragu

  XIIVI

  Beeman měl v plánu dělat nějaký sběratelský mince, ne? Tak holt místo toho začal vydávat dluhopisy.
 6. Dával jsem na servis baterkový bondovky a všechno na jedničku. Vyzvednutí i předávání v Praze, takže i s maximálním komfortem. Mimochodem dával jsem je tam protože jsem při vytahování z banky zjistil, že se zastavily. Měl jsem hned vedle Koscom, tak jsem je tam hodil na výměnu baterky a tam mi řekli, že se s novou vůbec nerozběhly. Nakonec se zjistilo, že jeden z problémů je, že se tam v neautorizácích často dá špatná baterka, byla tam asi už když jsem je tam přinesl (koupil jsem je s ní) a protože nejsou autorizák (tzn. nemají přístup do databáze), zkoušeli tam nejspíš dát tu stejnou nebo ekvivalent. To samozřejmě není nic proti Koscomu, jen je dobrý vědět, že se to může stát (a podle toho co říkal Ruda se jim to stává/stalo víckrát). Teď už je všechno v pořádku, hodinky jedou a jsou přetěsněný, takže na pár let klid. Díky!
 7. Je to on, už nějakou dobu je ve Vršovicích a změnil jméno.
 8. @Strocek https://high-cuff.business.site/ můžeš se zkusit zeptat jestli to dělá
 9. Zpátky z lázní, tak jsem je hned dal na kontrolu nejpovolanějším.
 10. Bejt to můj e-shop, tak jsou tam kategorie: Testosteronoví bozi a Estrogenové vládkyně
 11. Tak se poserte, že někdo nejspíš udělal chybu a místo sekce dal pohlaví.
 12. Nepřijde mi fér to takhle kádrovat. Je krize, ta způsobuje zoufalství, to často vede k extremismu, zejména u sociálně slabších vrstev zpravidla (ale ne vždy) s jednodušším ubažováním. Tyhle lidi je hrozně jednoduchý sjednotit a radikalizovat. Samozřejmě pro hlupáky s ruskou vlajkou/anti Ukrajina a podobně není omluvy. Stejně jako pro svinský oportunisty typu Babiš a KSČM. Fialovi nezávidím, nicméně na komunikaci by měl zapracovat. Edit: teď jsem narazil na tohle a přijde mi to jako ok shrnutí https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-glosa-vysmivat-se-vystrasenym-lidem-z-vaclavaku-je-hloupe-a-nebezpecne-213195
 13. V Praze prošla několikatisícová demonstrace proti pomoci Ukrajině.
 14. Normální sobotní fronta do Primarku.
 15. +1 Ale já samozřejmě nejsem objektivní...zrovna včera jsem posílal do researche zprávu, že ty imuno-onco léčby jsou až moc dobrý, ať tam hodí nějaký vedlejšáky a sníží účinný látky, aby se to trochu protáhlo.
 16. Ve vší úctě - jděte už do prdele s kecama o kvótách. Dekády filmovej průmysl recykloval furt ty stejný ksichty a vytvářel představu dost monotónního světa. Že se to poslední roky vyhrotilo je jenom důsledek výše zmíněnýho, nicméně kromě občasnýho úletu (typu černá Boleyn) je to většinou hratelný. Narážet furt na kecy, že je něco sračka, protože je tam ...(černej trpaslík, černej Velaryon, trans herec a další doplň dle uvážení) kvůli kvótám mě nebaví ani na žumpě typu Novinky, natož tady.
 17. Dneska po dlouhé době střídání stráží. Santos si dávají pauzu a přichází Defy...Budu si muset zvyknout na tu změnu velikost (35 VS 41).
×
×
 • Create New...