Přejít na obsah

Breitling Avenger 2023


lemon

Doporučené příspěvky

S tými úpravami a prechodmi súhlasim, pekne sa s tým vyhrali. Konečne spona s mikroreguláciou a náramok bez leštených stredov. Prdel ako na R teda holé kartačované nič ale asi mi to zatiaľ nevadí ( Ave bez chrono). Fakt by som bral radšej Chronomaty s bambusovým ocełákom ako tieto pastelkové Ave. Ale naživo možno prekvapia

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako chápem praktickosť vystupených šróbov na lunete pri jej otáčaní ale strašne mi to bije do očí. Vyzera to ako lodné kormidlo. Nezalicovaný šrob nebude vyzerať ako fičura nikdy

IMG_1347.thumb.jpeg.21417a1f6861c621ae3334379207b268.jpeg

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

@African Jak jako? Mozna reagujes na neco jinyho, ale todle treba sou normalne fajn hodinky.. chrono inhouse, jakz takz velikost, konecne pouzitelna spona, klasickej beckovej design.. co je na tom blbe? Krome absence kridel teda:)

https://www.breitling.com/cz-en/watches/avenger/avenger-b01-chronograph-44-my23/AB0147101B1/

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Micey napsal:

@African Jak jako? Mozna reagujes na neco jinyho, ale todle treba sou normalne fajn hodinky.. chrono inhouse, jakz takz velikost, konecne pouzitelna spona, klasickej beckovej design.. co je na tom blbe? Krome absence kridel teda:)

https://www.breitling.com/cz-en/watches/avenger/avenger-b01-chronograph-44-my23/AB0147101B1/

Já myslel celou řadu Avenger, dříve bych nevěděl které a teď nuda, nuda. Zrovna jsi vybral to jediné co bych ještě možná překousl, jsi se trefil. Ale to radši starší skladovky a pěkně s křídly za luxusnější peníz. Já mám furt Avenger za drsnou sérii do nepohody, a tohle celé už je takové dětské, úplně bez jiskry 😑

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ahoj, nedavno jsem se byl podivat v B butiku v Parizsky a prohlidnul vsechny tyhle novoty. Nelibilobse mi to na pbrazku, ale rekl si ze proste na omak muzou bejt jiny.. vcelku me tam zklamal jeden detail, kterej neni moc z fotek zrejmej. Je to drazka na hrane pouzdra. 4650aa952b1370c0543701498884daab.jpg

Po prejeti prstama divny, pri strceni pod svetr zadrhava a z myho pohledu, vazne spatnej detail. Jak uz nekdo psal, Avengery byly vzdycky drsnejsi hodinky a takovyhle cacury patri spis na jiny modely.. Kridla nekridla (zase to tak neprozivam), ale tenhle krok kupredu jde krapet jinym smerem nez ja..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...