Přejít na obsah

Aké hodinky nosia politici


Doporučené příspěvky

By mě zajímalo, kolik z nich má třeba ty brajtle z dovolený z tržnice.😁 Nechci rýpat do bratov slovakov, a u jejich politiků bych se tomu ani moc nedivil.

Mimochodem MPM tourbillon pěknej eklhaft, MPM Štefánik, no já bych si to na ruku nevzal, ale pro Fica dobrý až až. Stejně o levým a pravým Primu mimo ČR vědí jen slovenští členové tohoto fóra... Jen jestli není tajně mezi náma. Fico s MPM na chronomagu, to by byl gól...😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jiří Sedlák napsal:

By mě zajímalo, kolik z nich má třeba ty brajtle z dovolený z tržnice.😁 Nechci rýpat do bratov slovakov, a u jejich politiků bych se tomu ani moc nedivil.

Mimochodem MPM tourbillon pěknej eklhaft, MPM Štefánik, no já bych si to na ruku nevzal, ale pro Fica dobrý až až. Stejně o levým a pravým Primu mimo ČR vědí jen slovenští členové tohoto fóra... Jen jestli není tajně mezi náma. Fico s MPM na chronomagu, to by byl gól...😁

Třeba to nemusí být z tržnice,ale třeba nějaký speciální model z Aukra, tam se občas nějaká "limitka" jakou svět neviděl objeví 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
před 4 hodinami, Pozorovatel napsal:

Jak moc nemusím Fialu a už vůbec ten slepenec, tak na mne nyní dělá docela dobrý dojem ministr životního prostředí Petr Hladík 👍

A na ruce asi Prim Diplomat?

 

17264790124256863753734046189373.jpg

To seš fakt frajer, že na Tebe dobrý dojem dělají hodinky z MPM. Hm, asi budeš také skvělý @Pozorovatel

😡😡😡

  • Dát hlas 1
  • Hlasovat proti 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli pak víte soudruzi, proč jsem tam dal ten otazník se slovíčkem asi?

Protože jsem si nebyl jistý a ani teď to z té fotky prostě nevidím.

Holt nejsem takový superman jako někteří.....

Nicméně jsem se domníval, že má na ruce tyto:

https://www.prim.cz/prim-diplomat-40-c

Každopádně něco na tom bude, že i muži mají své dny 👎🏻

A dobrý dojem na mě dělá tím, jak funguje v rámci povodňového výboru.

Za mě asi nejlépe zvládnuté za celou dobu.

Upraveno uživatelem Pozorovatel
  • Hlasovat proti 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bert Berte klid, nejak jsi se rozohnil a prijde mi, ze delas ukvapene zavery.

Pozorovatel psal, ze na nej dela dobry dojem Hladik. A az v dalsi vete se pta, jestli ma na ruce Diplomaty. Nevidim tam spojeni toho, ze by na nej delaly dojem samotne hodinky.

A za druhe, i sam za sebe bych se neodvazoval stopro z te fotky tvrdit jestli jsou leve nebo prave. Snad podle loga, i kdyz to umisteni je stejne. Datumka mi bila neprijde. Snad leda podle prosivaneho remene, ale tak na hodinky si muzes dat remen jaky chces. Podle ceho urcujes ktere to jsou? Ptam se seriozne.

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co třeba nebýt línej a najít si na netu další jeho fotky? Třeba tu, kde i přes odlesk je vidět bílá datumka .... bla bla bla. Dále pak: pokud si Pozorovatelem postovanopu fotku uložíš do Pc, pořádně zvětšíš, uvidíš na místě loga kurevský vyklenutí, tedy bochánek, tedy to co je na W01P-13082-E-PRIM-DIPLOMAT. Pozorovatel píše, že si myslí, že se jedná o diskuzní fórum. A já dodávám: jedná se o diskuzní fórum o hodinkách. Napsat o někom, kdo nosí mrdky z MPM, že na něj dělá dobrý dojem, je na hodinkovém fóru fakt voser.

  • Hlasovat proti 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@špelda66 nevím, co je to Zemanův slovník, protože tuhle mrtvolu nesleduji.

Zato vím, co je to nálepkování.

Vlákno se jmenuje, jaké hodinky nosí politici, tak to snad snese i nějaké vyjádření k nim.

Moje poznámka měla znamenat, že ačkoli tuto vládu považuji jako celek za špatnou, tak se tam najdou jedinci, kteří mi jsou sympatičtí (v klíčový moment neselhali, jako třeba Bartoš).

A ještě bych tady vysvětlil, že hláška Jestli pak víte soudruzi? je z Černých baronů (poručík Troník), čímž jsem to chtěl celé odlehčit.

A tím končím tuto nesmyslnou debatu a hon na čarodějnice....

 

  • Hlasovat proti 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

No a co třeba nebýt línej a najít si na netu další jeho fotky? Třeba tu, kde i přes odlesk je vidět bílá datumka .... bla bla bla. Dále pak: pokud si Pozorovatelem postovanopu fotku uložíš do Pc, pořádně zvětšíš, uvidíš na místě loga kurevský vyklenutí, tedy bochánek, tedy to co je na W01P-13082-E-PRIM-DIPLOMAT. Pozorovatel píše, že si myslí, že se jedná o diskuzní fórum. A já dodávám: jedná se o diskuzní fórum o hodinkách. Napsat o někom, kdo nosí mrdky z MPM, že na něj dělá dobrý dojem, je na hodinkovém fóru fakt voser.

Ja jsem linej, ty zase zbytecne utocnej. Nejakou dobu jsi se drzel, ale dnes asi nemas den.

Dival jsem se na fotky a tam, kde ma hodinky ma vetsinou tyhle. Predpokladam tedy, ze to nebude zadnej zapalenej hodinkar. Tim padem odsuzovat ho za to jake nosi hodinky, ktere treba dostal, je dost povrchni. Navic kdyz za tuhle polizanici primarne muzou oba dva Primy, protoze v tom akorat delaj bordel.

  • Dát hlas 3
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím takto: dobrý den, já jsem @AndyAaron neschopnej trouba, kterej si neumí sehnat ani o trochu více informací, než mi strčí pod nos webová platforma. No nic, když se na to přijde, místo toho, abych se chytil za rypák, napíšu o Bertovi, že je agresivní. No, a abych nebyl úplně na tapetě, zatáhnu do toho oba dva Primy.

Andy, prosím, chytněte se s @Pozorovatel za ruce, a běžte na fcb, tam Vám bude dobře.

 

  • Hlasovat proti 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, nikoho tu nedržím, a přesto, světě div se, je počet nových členů několikanásobně větší, než jejich úbytek. 

Už mne unavuje být korektní v jednání s hloupými a línými lidmi. V životě máme všichni strašně málo času, tak proč jej trávit s lidmi, kterých si nevážíme. 

Ty raději napíšeš spoustu dotazů a dohadů, namísto toho, aby sis fakta zjistil. Zkrátka typické pro uživatele fcb. Zvaž, jestli bys fakt na té platformě nenašel někoho, kdo by se Tě ujal. 

  • Confused 1
  • Hlasovat proti 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...