Přejít na obsah

Vulcain Skindiver Nautique LE Chronomag


Doporučené příspěvky

Ten cifr s logem magu vypada uz trochu preplacane pod brandem a oznacenim modelu.. detail, ale podstatny, chce to echt dobre odladit pozici loga, velikost..  spatny napad to ale neni 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim vice napadu, tim lepe, ale slo by nejak odlisit, co je vyrok \ hlasovani ucastnika limitky a co je "jen nazor nezucastneneho"?

A podotykam, ze vuci nazorum a pripominkam kohokoliv nemam namitek, jen to mate, kdyz to nema vahu. Doufam, ze muj prispevek nevyzni negativisticky. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Radim01 napsal:

Cim vice napadu, tim lepe, ale slo by nejak odlisit, co je vyrok \ hlasovani ucastnika limitky a co je "jen nazor nezucastneneho"?

A podotykam, ze vuci nazorum a pripominkam kohokoliv nemam namitek, jen to mate, kdyz to nema vahu. Doufam, ze muj prispevek nevyzni negativisticky. 😉

Sorry, mas naprostou pravdu, omlouvam se, ze tady do toho kecam.. byla to ode mne blbost :) vypada to super.. ja ji pak budu nakonec lovit horko tezko z inzerce, kdyz se tam nahodou objevi 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Axel napsal:

Sorry, mas naprostou pravdu, omlouvam se, ze tady do toho kecam.. byla to ode mne blbost :) vypada to super.. ja ji pak budu nakonec lovit horko tezko z inzerce, kdyz se tam nahodou objevi 😁

Praveze vsechny nazory a napady jsou zadouci, jen se napr. uvest - nejsem ucastnikem, ale ....

Zas je nas jen 10 a da se to uhlidat. 

A jo, ten Fume cifr je paradni - coz v podstate uznal i Vulcain a tady si slavu a vdek zaslouzi Harwey!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja urcite nie, komplet to prislo z Vulcain.

a vlastne popravde nejake autorske prava na farbu cifra ci dizajn sa nas tym padom netykaju.

s tym logom mi do toho trochu hodili vidle ale dufam sa nejako dohodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky maju 38mm, ciferník ešte výrazne menej, myslím že pri tejto verzii loga bude “MAG” absolútne nečitateľné voľným okom. Pri tejto veľkosti ciferníka a rozložení si myslím že tam je to logo naviac. 

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam ucastniku:
1. Harwey - bez loga
2. AndyAaron - bez loga
3. Tikzot - logo
4. furo - bez loga
5. Greenhornik - logo
6. Mareka01 - 
7. Radim01 - bez loga
8. Aegwyn - 
9. chuckie2 - 
10. KFL - 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravuji tedy seznam. Mame 6 lidi, kteri odhlasovali bez loga. To uz je vetsina, ne? :) 

Seznam ucastniku:
1. Harwey - bez loga
2. AndyAaron - bez loga
3. Tikzot - logo
4. furo - bez loga
5. Greenhornik - bez loga
6. Mareka01 - 
7. Radim01 - bez loga
8. Aegwyn - 
9. chuckie2 - bez loga
10. KFL - 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...