Přejít na obsah

Vodnateni benzinu


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, long napsal:

Ale je a známe ho . Možná se jen nechce do těchto debat, kde má každý pravdu pouštět. 🙂

Ja se přidávám s prosbou, aby něco sdělil. Zrovna v tomto vlákně mě přijde, že jsme se všichni víceméně dost shodli 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 9. 2024 v 11:49, DarylVanHorne napsal:

Kruci to tu mezi chronomagory není nikdo, kdo by dělal v Shellu, nebo Orlenu? 😉

@McMac Výše uvedené může být - ale pokud chci být hnidopich, tak chci vidět ten nákladní list a mít jistotu.

Já sice ne, ale známej pracuje v Orlenu. Nebudu raději jmenovat město, ale dříve dávali k nahlédnutí nákladní list a letos už to mají zakázané. Zaměstnanec má nařízeno po převzetí jej odevzdat vedoucímu směny a lidem jej neukazovat. A když jsem po něm chtěl ať mi ho teda aspoň před odevzdáním vyfotí, tak nechtěl. Jsou tam kamery a měl by z toho prý problémy, kdyby se to dostalo ven... 

Tak nevím co si o tom myslet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Oskar napsal:

Já sice ne, ale známej pracuje v Orlenu. Nebudu raději jmenovat město, ale dříve dávali k nahlédnutí nákladní list a letos už to mají zakázané. Zaměstnanec má nařízeno po převzetí jej odevzdat vedoucímu směny a lidem jej neukazovat. A když jsem po něm chtěl ať mi ho teda aspoň před odevzdáním vyfotí, tak nechtěl. Jsou tam kamery a měl by z toho prý problémy, kdyby se to dostalo ven... 

Tak nevím co si o tom myslet...

Já viděl asi pro 5 různých společností ale je to dávno a fakt nebudu dávat z hlavy toco si nepamatuji a navíc vše může být jinak. Co jsem poslal já jsem dostal k nahlédnutí pod podmínkou, že tam nebude logo a pod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...