Přejít na obsah

hodinky LaCoste


ded

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

chtel bych se zeptat na Vas nazor/zkusenost s takovyhlema hodinkama. Jedna se o tyto http://www.hodinky.cz/lacoste-harbor-2010403.html ci tyto http://www.hodinky.cz/lacoste-harbor-2010411.html Neni mezi velky rozdil. Chapu, ze se na tomto foru nesetkaji s velkym ohlasem. Pokud mi vsak muzete poskytnout objektivni kritiku, budu rad.

 

Vybiram si nove hodinky a na techto v zadnem pripade netrvam, presto se mi libily z mnoha co jsem prosel nejvice..pokud mi poradite jiny smer kudy se vydat budu rad.

 

Moje pozadavky na hodinky jsou: cena do 10 000, neni treba chorograf ani jine presnejsi mereni casu, design by mel byt podobny vyse uvedenym.

 

Samozrejme necekam moc pozitivni reakce ani ody na tyto hodinky, spis jestli odpovida pomer cena / vykon ci jine postrehy.

 

Diky

 

ded

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu, rekl bych ze realna hodnota neodpovida prodejni cene (ale koneckonci bavime se tu a Lacoste, ze?) Pokud se ti opravdu libi a jses pripraven nosit je dokud v nich neprosoupes diru, pak smele do nich. Nepocitej vsak s tim, ze je pak prodas byt za tretinu ceny. Hlavni vytku bych mnel k mineralnimu sklicku, za ty penize bych ocekaval safir, mineral se ti po roce aktivniho noseni bude krasne zahalovat skrabanecky.

Jestli trvas na quartzu, pak doporucuji Tissot, rozhodne v teto hladine par peknych kousku v jejich nabidce najdes.

A nesmim zapomenout na posledni vec -zvaz nejake pekne mechaniky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Kolegum se asi radit moc nechce, ja ti to taky nerozseknu. Zkusenost s touhle znackou nemam. Ale jestli ti muzu poradit, rozhodni se napred jestli na baterku nebo mechanicke. Oboji ma vyhody a nevyhody, kdyby jsi je neznal tak napriklad tady se to resilo:

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...;hl=quartz+nebo

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...nebo+mechanicke

Jinak pokud jsi metrosexual ci si potrpis na modni znacky, nic proti. Ale aby na me holky kriceli - jeee ty mas hodinky jako ja vonavku... to bych asi nezkousnul. Za 10.000kc koupis hodinky s velkym H a to jak mechanicke (klidne i Svycarske) tak quartzove. Pro zacatek si vyres tuhle otazku. Pak napis proc te zaujali ty ktere jsi sem postoval, pak se kolegove co maji prehled muzou neceho chytit a urcite neco vyberete. Za desitku s odrenejma usima muzes mit mechaniku i quartz a nebudes se muset stydet az potkas lidi (klasicky obchodni jednani) kteri maji trosku prehled.

 

edit: Ikdyz uznavam, ze vkus mas, oboje provedeni se mi libi, ale ta znacka :santa:

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jak už tu bylo řečeno, půjde spíš o módní doplněk než o hodinky. Jestli máš rád oblečení lacoste a chceš svůj komplet doladit, běž donich. Jestli chceš hodinky, kup si raději za tu cenu něco od seika v automatu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za reakce...

 

metrosexual nejsem... lacoste obleceni se mi libi, ale takovy penize za to davat nechci... jen se mi zatim designove libi nejvic co jsem prolezl... a to uz sem koukal i na IWC apod. :)

 

prosim pokud byste vedeli o koknretnich s podobnym designem - obrazek/link tak uvitam .. kazdopadne diky !

 

kdyz bude nejhur tak je holt zakoupim jako modni doplnek s vedomim ze za tu cenu sem mohl mit kvaltinejsi vyrobek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to beres takhle sportovne, nejni co resit. Znam lidi co si k obleceni dokoupi brejle, hodinky, penezenku, sperky, dnes v tom nevidim zadnej problem.

 

Pokud jsi to s temi IWC myslel vazne, napis svuj financni limit, jak by asi meli vypadat, co by asi meli mit za komplikace (funkce). Pokud chces dal preferovat desing ala LaCoste, nic proti, jak jsem psal me se take celkem libi, ikdyz to neni muj styl.

 

Jo a jak teda, baterka nebo nejaka mechanika? Osobne myslim, ze pokud to budou hlavni (nebo jedine) hodinky a uvazujes v cenove tride IWC melo by tam par ozubenych kolecek urcite bejt :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Codym, jestli nejsi limitovaný penězmi, tak se můžem podívat i po jiném kousku. Chce to jen vedět jakou máš představu. Mě se třeba líbí v sekci prodej ty Baly nebo Omegy 007. Mrkni nato a netvrď, že se ti aspoň jedny nelíbí :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle např. Certiny?

Jsou to automaty se safírem a jen mírně nad tvůj limit.

 

Napiš k čemu ty hodinky budeš nejvíce nosit (oblek, rifle).

 

diky, tyhle vypadaji uz hodne pekne...asi bych pro sebe zvolil variantu s bilym cifernikem a cernym kozenym paskem. kazdopadne se jeste porozhlednu... s temi IWC jsem nemyslel ze bych chtel (a mel na to) ze stejne cenove kategorie, myslel sem ze jejichdesign me proste moc nesedi...

 

celkove bych jeste dodefinoval pozadavky, nelibi se mi prilis robustni okraje ciferniku, spise preferuji sihle, velmi stihle a nerozsirujici rucicky, cena max 15 000 a to uz bych z nich musel byt opravdu nadseny :)

 

 

jeste se hodne zacatecnicky zeptam...tyhle jsou mechanicke - jak casto je budu muset natahovat + jak moc obvykle ke koupit si samonatahovaci pohybem zapesti ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, tyhle vypadaji uz hodne pekne...asi bych pro sebe zvolil variantu s bilym cifernikem a cernym kozenym paskem. kazdopadne se jeste porozhlednu... s temi IWC jsem nemyslel ze bych chtel (a mel na to) ze stejne cenove kategorie, myslel sem ze jejichdesign me proste moc nesedi...

 

celkove bych jeste dodefinoval pozadavky, nelibi se mi prilis robustni okraje ciferniku, spise preferuji sihle, velmi stihle a nerozsirujici rucicky, cena max 15 000 a to uz bych z nich musel byt opravdu nadseny :)

jeste se hodne zacatecnicky zeptam...tyhle jsou mechanicke - jak casto je budu muset natahovat + jak moc obvykle ke koupit si samonatahovaci pohybem zapesti ? diky

Skvělé vysvětlení je například ZDE

Jsem laik, takže ti to vysvětlím hodně laicky a ostřílení členové fóra mě doplní a opraví :

Mechanický nátah : natáhneš většinou 1x za den, je to otázka pár sekund, ale pro mne osobně to má své kouzlo

Automaty : mechanický nátah je doplněn o rotor, takže hodinky nosíš na ruce a tím se dotahují. Většina modelů má slušnou rezervu nátahu, takže pokud je přes týden nosíš, vydrží ti v chodu i přes víkend, kdy je odložíš. Pokud nevydrží, vezmeš hodinky, trochu s nimi zatočíš, seřídíš čas a je to.

Tyto typy se tady na fóru probírají víc, jsou to hodinky takzvaně s duší. Kouzlo je v tom, že když vezmu hodinky po pradědovi, natáhnu a jdou.

Quartzky : poháněné baterkou, prakticky bezúdržbové, vezmeš a jdeš, ale výdrž a charisma je věcí druhou. Tví pravnuci je po tobě asi nosit nebudou. :smile_anim:

Upraveno uživatelem Adam99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus na fore pohladat znacky Nomos a Stowa...

 

celkove bych jeste dodefinoval pozadavky, nelibi se mi prilis robustni okraje ciferniku, spise preferuji sihle, velmi stihle a nerozsirujici rucicky, cena max 15 000 a to uz bych z nich musel byt opravdu nadseny :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak momentalne u me vedou LIMES - http://www.limes-watches.com/en/uhr.php4?p...id=U6282c-la3.1

sice je to uz jina cenova kategorie, ale libi se mi...

mel bych par dotazu:

 

1. dali by se sehnat jinde napr. ebay nez na originalnich strankach vyrobce ?

2. je mozne se na takovehle hodinky podivat u nas nekde v obchode ?

3. co je presne sun ray Guilloch pattern ? to kulate okenko pocitam ze je pohled primo do hodinek.. a takhle se proste jmenuje ? pattern by mohl znamenat ze je jeste dovybarveny/upraveny vnitrek pro nahled

 

tyhle ze stejne dilny take fajn

http://www.watchbuys.com/store/pc/viewPrd....mp;idcategory=0

 

 

z levnych treba tyhle nejsou spatne j. lemans:

http://www.hodinky-koscom.cz/Jacques-Leman...35F-I10813.html

 

 

seiko se mi nezalibily snad zadne, tissot nektere nejsou spatne, STOWA jsou prilis usedle..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sun ray Guilloch pattern = guilloch se vzorem slunečních paprsků, když se podíváš na reliéf co je na ciferníku, tak vypadá jako sluneční paprsky vycházející z toho průhledu

 

 

diky... takze ten pruhled je nijak nedoupravenej podhled do hodinek jo ? ptam se jestli by to takhle vypadalo stejne v tom pruhledu i kdyby tam nebyl..rozumej nebylo by potreba upotat/ukazat klienta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky... takze ten pruhled je nijak nedoupravenej podhled do hodinek jo ? ptam se jestli by to takhle vypadalo stejne v tom pruhledu i kdyby tam nebyl..rozumej nebylo by potreba upotat/ukazat klienta

 

přijde mi, že se jedná o klasický průhled na pozici setrvačky, takže během chodu se tam "něco pěkně hýbe" a oživuje to tak trochu ciferník. Pokud by tam ten průhled nebyl, tak by tam musel kvůli těm "paprskům" být nejspíš nějaký jiný zdobný prvek a nebo by paprsky mohly "vycházet" z indexu 12. Ale nenašel jsem u nich takovýto model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...