Jump to content

Adam99

Member_50
 • Posts

  1,514
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  v Praze

Recent Profile Visitors

13,065 profile views

Adam99's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Inzerát už bohužel smázli, ale pobavil:
 2. Mé čerstvé, ještě nezahojené a jeden dle mého hodně vtipný nápad.
 3. Co nějaké ZT ( příklad ), nebo třeba Cold Steel Pocket Bushman
 4. Dole bývají sériově vyráběné nože, jedním z vystavovatelů je např. Můj Nůž, takže prakticky všechny značky co má v sortimentu (odkaz ), pak sortiment firmy Lovec , Spyderco nože, ZTčka a další, no a nahoře potom nožíři. Tady najdeš seznam vystavovatelů z jarní výstavy.
 5. Blíží se Pražská výstava nožů a konečně je k dispozici oficiální plakát, takže milovníci nožů, zapsat termín. (mimochodem musím pochválit výběr nože pro plakát )
 6. Foto z obou stran níže a pojistka je Petrův výmysl, nejlépe je asi vidět na videu Améby, ta moje je víceméně stejná. .
 7. Tak jen v rychlosti nafoceno mobilem, omluva za kvalitu.
 8. Zítra za světla udělám foto v ruce. edit: byl dělaný pro pohodlné nošení v riflích.
 9. Pánové, omlouvám se za dezinformaci, psal jsem z mobilu. Původně to měl být Elmax, ale doma jsem kouknul a čepel je z RWL-34, střenky a ostatní důležité prvky z AK5 nerez ocele, dřevo je black chacate.
 10. Ocel elmax, delka cepele 9 cm, rukojet 11 cm, pojistka je Petruv vynalez (Mimochodem videli jste nekdo v Pribrami ten zavirak se skrytou pojistkou? Bomba!). Ideal mestske edc, padne skvele do rifli i do saka.
 11. Tak já s dovolením představím svůj nejnovější přírůstek od jednoho z našich nožířů Petra Hofmana. Prvotřídní zpracování, úpravy na přání, jsem z něj pořád nadšený. Fotky zatím od autora. Díky Petře!
 12. Taky prosím o tmavý skin, čtu jen polovinu novinek, protože mi z té bílé slzí oči. Carbon Blue nebo Deflection
 13. Tohle už bude asi moc elegantní a málo sportovní.
×
×
 • Create New...