Sněhulák Odesláno 13. března Nahlásit Odesláno 13. března Ahoj, než ho odvezu do áček, hodím ho na chvíli sem. Chci se posunout dál, takže pouštím svého Golfa. Motor 1.4 TSI, 90 kW, bezvadný chod. Najeto něco mezi 170 a 180 kkm. Auto pravidelně v provozu. Výbava Highline + masážní sedačka řidiče. Před dvěma týdny jsem dělal brzdové destičky a na zadní nápravě i kotouče. Olej měním 3x ročně. Teď je na zánovních zimákách. Asi to už není úplná voňavka, ale parády za ty peníze udělá ještě hodně. K vidění na jižní Moravě, Brně a Praze. Pokud z popisu a fotek není něco jasné, prosím napište. Cena rovných 200 tisíc Kč. Díky za prostor, S. 1
Sněhulák Odesláno 13. března Autor Nahlásit Odesláno 13. března V 13. 3. 2025 v 14:44, Tobi napsal: Jak je starej? Rozšířit Jo, to jsem mohl napsat - první registrace je 2013.
Sněhulák Odesláno 4. dubna Autor Nahlásit Odesláno 4. dubna Poslední UP. Pokud nikdo nic, po víkendu ho odvezu do bazaru.
Doporučené příspěvky