Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Aby byla trošku sranda, sázím že PloProf budou představeny ( a když ne, tak jako kdybych nic neřekl :-). Kdo se přidá ? ^_^ jen tak, z hecu :D

Upraveno uživatelem Hajek
  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
Znovuzrodenie Plo Prof je v pláne, zdá sa ,že tohto roku to ešte v Baseli nebude.

Bude, už se překládají i informace do češtiny. V létě už budou na prodejnách první kusy.

Odesláno
Bude, už se překládají i informace do češtiny. V létě už budou na prodejnách první kusy.

 

Hrome kam vy na ty informace chodite :-) A vi nekdo jak budou teda vlastne vypadat? Tem proflaklym obrazkum moc neverim....zarazi me taky, ze pokud maji byt v lete na pulte, nepredchazi tomu zadnu promo....asi jsem jen nedockavej pesimista :whistling:

 

Odesláno

Tak z Rolex fora jsem jeste vytah ref. cisla:

On mesh bracelet: 224.30.55.21.01.001

On black rubber: 224.32.55.21.01.001

It will even come on orange rubber:224.32.55.21.01.002

 

Kalibr 8500 (inhouse), WR 1200m, cena cca 4400 euro....prej ma jit o malou serii, ale ne cislovanou LE. Kdosi psal, ze Omega pry chce podavat i poradi na tyto hodinky, ale tom neverim uz vubec :-) Jejda ja jsem zvedavej jak to dopadne! :-)))

 

 

Odesláno
OMEGA PO CHRONO je také ve verzi 42 MM.

 

Kdepak, chrono verze ne, ta je jen 45,5 mm - tedy pokud se nejedná o nějakou novinku z Baselu, o které nevím ;)

Odesláno (upraveno)
Ovsem to je hruza. Sice to je asi tou fotkou, ale vypada to jak fejky. :D

Njn... Jsem ale zvědavej, co z toho vzejde naživo. Tím zmenšením se mi právě dostaly do pole jež je nazýváno zorné, takže mě to opravdu zajímá.

EDIT: Nahradil jsem tuto část věty: "zorné** pole". Nelíbí se mi "**". ;)

Upraveno uživatelem PhoeniX
Odesláno
Njn... Jsem ale zvědavej, co z toho vzejde naživo. Tím zmenšením se mi právě dostaly do pole jež je nazýváno zorné, takže mě to opravdu zajímá.

EDIT: Nahradil jsem tuto část věty: "zorné** pole". Nelíbí se mi "**". ;)

Ta plasticka 12 je pekna, to by mohli udelat pri inovaci se vsemi cisly v ne/chrono verzi.

Odesláno
Ta plasticka 12 je pekna, to by mohli udelat pri inovaci se vsemi cisly v ne/chrono verzi.

Jestli se to nebude "prát" s plastickým znakem omegy - že už tak nevynikne, když nad ním bude stejně vyvedená číslice.

Odesláno
Na limitce " Casino Roayal" to vypadalo dobre.

Taky pravda. Nechme se překvapit, čeho všeho se změny budou týkat. Někdo psal, že omega představí 200 novinek, takže je to vlastně docela možné. 200 nových modelů to určitě nebude, že.

Odesláno

Za me ty chrona ve 42 mm verzi teda ne....je to uz trochu moc preplacane, velikosti korunek z 45 mm modelu jsou tam jak pest na oko... to SMP chrono jsou elegantnejsi. Navic to bude peknej macatej budulinek.... cekam, ze se brzo objevi s diamantovou lunetou na ruce Cindy C. :thumbsup_anim:

  • po měsících...
Odesláno

Nějaké ňůs...

 

Speedmasterům nové rozložení subdialů prospělo. Vytratil se dojem tuctovek a takto - alespoň pro mě - vyhlíží mnohem šmrncovněji.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • po měsících...
Odesláno

podla mna maju prilis velke tlacitka chronografu v pomere k velkosti puzdra, ale inak ujdu. Som zvedavy ako to bude vyzerat nazivo

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...