Hajek Odesláno 19. března 2009 Nahlásit Odesláno 19. března 2009 (upraveno) Aby byla trošku sranda, sázím že PloProf budou představeny ( a když ne, tak jako kdybych nic neřekl :-). Kdo se přidá ? jen tak, z hecu Upraveno 19. března 2009 uživatelem Hajek
PhoeniX Odesláno 19. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 19. března 2009 Jak jsem psal, taky si to myslím.
Cyber Odesláno 19. března 2009 Nahlásit Odesláno 19. března 2009 Znovuzrodenie Plo Prof je v pláne, zdá sa ,že tohto roku to ešte v Baseli nebude. Bude, už se překládají i informace do češtiny. V létě už budou na prodejnách první kusy.
Seamaster Odesláno 20. března 2009 Nahlásit Odesláno 20. března 2009 Bude, už se překládají i informace do češtiny. V létě už budou na prodejnách první kusy. Hrome kam vy na ty informace chodite :-) A vi nekdo jak budou teda vlastne vypadat? Tem proflaklym obrazkum moc neverim....zarazi me taky, ze pokud maji byt v lete na pulte, nepredchazi tomu zadnu promo....asi jsem jen nedockavej pesimista
Seamaster Odesláno 20. března 2009 Nahlásit Odesláno 20. března 2009 Tak z Rolex fora jsem jeste vytah ref. cisla: On mesh bracelet: 224.30.55.21.01.001 On black rubber: 224.32.55.21.01.001 It will even come on orange rubber:224.32.55.21.01.002 Kalibr 8500 (inhouse), WR 1200m, cena cca 4400 euro....prej ma jit o malou serii, ale ne cislovanou LE. Kdosi psal, ze Omega pry chce podavat i poradi na tyto hodinky, ale tom neverim uz vubec :-) Jejda ja jsem zvedavej jak to dopadne! :-)))
Hajek Odesláno 23. března 2009 Nahlásit Odesláno 23. března 2009 Omega by měla představit kolem 200 novinek.
PhoeniX Odesláno 30. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 30. března 2009 OMEGA PO CHRONO je také ve verzi 42 MM.
sauce Odesláno 30. března 2009 Nahlásit Odesláno 30. března 2009 OMEGA PO CHRONO je také ve verzi 42 MM. Kdepak, chrono verze ne, ta je jen 45,5 mm - tedy pokud se nejedná o nějakou novinku z Baselu, o které nevím
PhoeniX Odesláno 30. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 30. března 2009 Kdepak, chrono verze ne, ta je jen 45,5 mm - tedy pokud se nejedná o nějakou novinku z Baselu, o které nevím Proč myslíš, že to píšu do novinek? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Baker Odesláno 30. března 2009 Nahlásit Odesláno 30. března 2009 Proč myslíš, že to píšu do novinek? Ovsem to je hruza. Sice to je asi tou fotkou, ale vypada to jak fejky.
PhoeniX Odesláno 30. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 30. března 2009 (upraveno) Ovsem to je hruza. Sice to je asi tou fotkou, ale vypada to jak fejky. Njn... Jsem ale zvědavej, co z toho vzejde naživo. Tím zmenšením se mi právě dostaly do pole jež je nazýváno zorné, takže mě to opravdu zajímá. EDIT: Nahradil jsem tuto část věty: "zorné** pole". Nelíbí se mi "**". Upraveno 30. března 2009 uživatelem PhoeniX
Baker Odesláno 30. března 2009 Nahlásit Odesláno 30. března 2009 Njn... Jsem ale zvědavej, co z toho vzejde naživo. Tím zmenšením se mi právě dostaly do pole jež je nazýváno zorné, takže mě to opravdu zajímá. EDIT: Nahradil jsem tuto část věty: "zorné** pole". Nelíbí se mi "**". Ta plasticka 12 je pekna, to by mohli udelat pri inovaci se vsemi cisly v ne/chrono verzi.
PhoeniX Odesláno 30. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 30. března 2009 Ta plasticka 12 je pekna, to by mohli udelat pri inovaci se vsemi cisly v ne/chrono verzi. Jestli se to nebude "prát" s plastickým znakem omegy - že už tak nevynikne, když nad ním bude stejně vyvedená číslice.
Baker Odesláno 30. března 2009 Nahlásit Odesláno 30. března 2009 Jestli se to nebude "prát" s plastickým znakem omegy - že už tak nevynikne, když nad ním bude stejně vyvedená číslice. Na limitce " Casino Roayal" to vypadalo dobre.
PhoeniX Odesláno 30. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 30. března 2009 Na limitce " Casino Roayal" to vypadalo dobre. Taky pravda. Nechme se překvapit, čeho všeho se změny budou týkat. Někdo psal, že omega představí 200 novinek, takže je to vlastně docela možné. 200 nových modelů to určitě nebude, že.
Seamaster Odesláno 31. března 2009 Nahlásit Odesláno 31. března 2009 Za me ty chrona ve 42 mm verzi teda ne....je to uz trochu moc preplacane, velikosti korunek z 45 mm modelu jsou tam jak pest na oko... to SMP chrono jsou elegantnejsi. Navic to bude peknej macatej budulinek.... cekam, ze se brzo objevi s diamantovou lunetou na ruce Cindy C.
PhoeniX Odesláno 1. července 2009 Autor Nahlásit Odesláno 1. července 2009 Nějaké ňůs... Speedmasterům nové rozložení subdialů prospělo. Vytratil se dojem tuctovek a takto - alespoň pro mě - vyhlíží mnohem šmrncovněji. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
ANT Odesláno 2. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 2. listopadu 2009 podla mna maju prilis velke tlacitka chronografu v pomere k velkosti puzdra, ale inak ujdu. Som zvedavy ako to bude vyzerat nazivo
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se