Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Prosím, čo si o tejto novej kolekcii myslíte? Ktorý model sa Vám pozdáva? 
/Jednotlivé modely budú postupne dokončované od polovice Júla do konca Septembra./

 

Veľmi si vážime Váš názor a akúkoľvek spätnú väzbu! 
LT-EU
 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Dát hlas 1
Odesláno

Označenia Modelov nasledujú v tomto poradí /z hora na dol/: 
B69 /B70 /B71 /B72 /B73 /M94+DATE /M94 /Solar Marine 5 /Solar Marine 6 /Solar Marine 7 /Solar Marine 8 /Solar Marine 9 

  • Dát hlas 1
Odesláno

Je k nim někde bližší specifikace jako velikost atd.? 

Jinak obecně dodávám, že zatím žádné LT hodinky nemám. U modelů, co mne z hlediska designu oslovily, byla většinou problém právě velikost vůči mému tenčímu zápěstí.

Mám rád pokud jsou ručky výrazností (denní i noční) přinejmenším na roveň indexům, což pro mne nesplňují modely řady Solar Marine. 

Každopádně koncept hodinek zaměřených na skvělou luminiscenci se mi líbí 👍    

Odesláno
před 20 hodinami, Tomak napsal:

Je k nim někde bližší specifikace jako velikost atd.? 

Jinak obecně dodávám, že zatím žádné LT hodinky nemám. U modelů, co mne z hlediska designu oslovily, byla většinou problém právě velikost vůči mému tenčímu zápěstí.

Mám rád pokud jsou ručky výrazností (denní i noční) přinejmenším na roveň indexům, což pro mne nesplňují modely řady Solar Marine. 

Každopádně koncept hodinek zaměřených na skvělou luminiscenci se mi líbí 👍    

Ahoj, 
ďakujem velmi pekne za odpoveď! 
Viac info o presnej špecifikácii je uvedených na stránkach výrobcu: Upcoming Models – LÜM-TEC
Aktuálna kolekcia je uvedená na Európskej stránke LT: LT Europe Shop - LUM-TEC Watches

Robert

Odesláno (upraveno)
V 19. 3. 2026 v 8:34, Pe3xxx napsal:

Prosím, čo si o tejto novej kolekcii myslíte? Ktorý model sa Vám pozdáva? 
/Jednotlivé modely budú postupne dokončované od polovice Júla do konca Septembra./

 

Veľmi si vážime Váš názor a akúkoľvek spätnú väzbu! 
LT-EU

Ahoj Roberte, 
díky za info, vizuálně se mi nejvíc líbí tyto modely (viz níže).
Ten bronz používáte stejný jako u B19? (na té vizualizaci vypadá trochu jako mosaz)
 

lum-tec-B69-picture-chronomag.webp

lum-tec-B70-picture-chronomag.webp

lum-tec-B72-picture-chronomag.webp

 

lum-tec-M94-date-picture-chronomag.webp

 

lum-tec-solar-marine-5-picture-chronomag.webp

Upraveno uživatelem Vit
Odesláno (upraveno)
V 19. 3. 2026 v 11:31, Tomak napsal:

Je k nim někde bližší specifikace jako velikost atd.? 

Jinak obecně dodávám, že zatím žádné LT hodinky nemám. U modelů, co mne z hlediska designu oslovily, byla většinou problém právě velikost vůči mému tenčímu zápěstí.

Mám rád pokud jsou ručky výrazností (denní i noční) přinejmenším na roveň indexům, což pro mne nesplňují modely řady Solar Marine. 

Každopádně koncept hodinek zaměřených na skvělou luminiscenci se mi líbí 👍    

 

V 19. 3. 2026 v 11:48, warann napsal:

Ta Béčková 43mm pouzdra jsou v tomto tvaru pouzdra příjemně nositelná i na středně velké (spíš menší ruce 17,5 - 18cm).
Spousta fotek je ZDE a ZDE
M-ková 44mm pouzdra jsou pro tuto velikost na hranici, ale díky tenkému pouzdru a velmi krátkým nožkám to jde, nějaké fotky na stejné ruce ZDE.

Upraveno uživatelem Vit
  • Díky 1
  • po 3 týdnech...
Odesláno
V 25. 3. 2026 v 6:36, Vit napsal:

Ahoj Roberte, 
díky za info, vizuálně se mi nejvíc líbí tyto modely (viz níže).
Ten bronz používáte stejný jako u B19? (na té vizualizaci vypadá trochu jako mosaz)
 

 

 

Ahoj Vít, 
ako sa máš? 
Ďakujem veľmi pekne za spätnú väzbu! 
Áno púzdra sú rovnako ako u predchádzajúcich modeloch zo zliatiny Solid CuSn8 Bronze: 
"Pevný bronz CuSn8 /tiež známy ako C52100 alebo fosforový bronz/ je vysoko výkonná zliatina medi a cínu charakterizovaná 8% obsahom cínu, ktorý poskytuje vynikajúcu pevnosť, odolnosť proti opotrebovaniu a elasticitu v porovnaní s inými zlúčeninami bronzu s nižším obsahom cínu. Je to veľmi pevná zliatina, bežne používaná pre náročné mechanické aplikácie a najmä ako prémiový materiál pre luxusné puzdrá hodiniek."

Robert 

Odesláno
před 38 minutami, Pe3xxx napsal:

Ahoj Vít, 
ako sa máš? 
Ďakujem veľmi pekne za spätnú väzbu! 
Áno púzdra sú rovnako ako u predchádzajúcich modeloch zo zliatiny Solid CuSn8 Bronze: 
"Pevný bronz CuSn8 /tiež známy ako C52100 alebo fosforový bronz/ je vysoko výkonná zliatina medi a cínu charakterizovaná 8% obsahom cínu, ktorý poskytuje vynikajúcu pevnosť, odolnosť proti opotrebovaniu a elasticitu v porovnaní s inými zlúčeninami bronzu s nižším obsahom cínu. Je to veľmi pevná zliatina, bežne používaná pre náročné mechanické aplikácie a najmä ako prémiový materiál pre luxusné puzdrá hodiniek."

Robert 

Díky Roberte,
s tím bronzem to děláte dobře. Miluju jeho načervenalý odstín.
Už 12 let si užívám nádhernou patinu svých B19-tek - viz jejich vlákno: https://forum.chronomag.cz/topic/70493-lüm-tec-b19/page/35/#findComment-3203900

Vit_LT_B19_260211_01_.jpg

  • Dát hlas 1
  • po měsících...
Odesláno
V 9. 4. 2026 v 8:57, Vit napsal:

Díky Roberte,
s tím bronzem to děláte dobře. Miluju jeho načervenalý odstín.
Už 12 let si užívám nádhernou patinu svých B19-tek - viz jejich vlákno: https://forum.chronomag.cz/topic/70493-lüm-tec-b19/page/35/#findComment-3203900

Ahoj Vít, 
super fotka! Čistá apokalypsa... :) ale tie bronzové púzdra sú ozaj pekné... 
Otázka: našiel by si si čas zrecenzovať nejaké LT-čka z novej kolekcie? Ktoré sa ti pozdávajú? 

Robert 

  • Díky 1
Odesláno (upraveno)
před 8 minutami, Pe3xxx napsal:

Ahoj Vít, 
super fotka! Čistá apokalypsa... :) ale tie bronzové púzdra sú ozaj pekné... 
Otázka: našiel by si si čas zrecenzovať nejaké LT-čka z novej kolekcie? Ktoré sa ti pozdávajú? 

Robert 

Díky Roberte, 

Sleduj zde:
https://forum.chronomag.cz/topic/70493-lüm-tec-b19/page/36/#findComment-3207666
a
https://forum.chronomag.cz/topic/28179-lüm-tec-m8/page/25/#findComment-3188093
a také
https://forum.chronomag.cz/topic/130828-lüm-tec-v5/page/13/#findComment-3235896

před 8 minutami, Pe3xxx napsal:

....
Otázka: našiel by si si čas zrecenzovať nejaké LT-čka z novej kolekcie? Ktoré sa ti pozdávajú? 

Robert 

Rád, omrknu to a ozvu se.

Upraveno uživatelem Vit

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...