Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

Ty si měníš místo s shagem? Tím pádem pak budeš na konci?

 

nebudu na konci, jen bude přede mnou shag. Nejsem ted doma a nemelo by to cenu. nikdo jiny se o ne nehlasil a on ma zajem ted, tak proc to neprohodit? Ma s tim nekdo nejaky problem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu na konci, jen bude přede mnou shag. Nejsem ted doma a nemelo by to cenu. nikdo jiny se o ne nehlasil a on ma zajem ted, tak proc to neprohodit? Ma s tim nekdo nejaky problem?

 

Jo já. Nechápu proč by se přede mne měl dostal shag, když je až za mnou. Nehledě na to že přede mnou jsou další lidé co čekají v řadě.

Upraveno uživatelem wave ceptor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já. Nechápu proč by se přede mne měl dostal shag, když je až za mnou. Nehledě na to že přede mnou jsou další lidé co čekají v řadě.

 

OK, chápu. Tak či tak potřebuju, aby mě někdo předběhl. Bude tady někdo ochotný si vzít ty géčka teď a mně je potom poslat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se do zítřka večera neozve nikdo před wave ceptorem, tak je pošlu mu. V případě že se ozve více zájemců (do vlákna nebo SZ, to je asi jedno), kteří jsou v řadě, pošlu to prvnímu podle seznamu. Termín dejme tomu do zítřejších 20 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se do zítřka večera neozve nikdo před wave ceptorem, tak je pošlu mu. V případě že se ozve více zájemců (do vlákna nebo SZ, to je asi jedno), kteří jsou v řadě, pošlu to prvnímu podle seznamu. Termín dejme tomu do zítřejších 20 hodin.

 

Ok,pokud se nikdo neozve klidně můžou jít ke mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou doma, moc děkuji za rychlé poslání od člena sect. První dojmy jsou: parádně lehké (57g),dobře sedí na ruce a překvapil mě poměrně malý display .( V porovnání s mýma Timex ironman). Aspoň teď na čas ulehčím ruce zvyklé na WVQ 620 ty jsou o poznání těžší ( 170g). :mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou doma, moc děkuji za rychlé poslání od člena sect. První dojmy jsou: parádně lehké (57g),dobře sedí na ruce a překvapil mě poměrně malý display .( V porovnání s mýma Timex ironman). Aspoň teď na čas ulehčím ruce zvyklé na WVQ 620 ty jsou o poznání těžší ( 170g). :mobile:

 

 

Ahoj,

 

chvilku jsem tu nebyl a už to přeskočilo tolik lidí!:) určitě mám stále zájem, tak když je budeš někomu posílat jsem v seznamu celkem vysoko, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...