Pavel K. Posted November 21, 2012 Report Posted November 21, 2012 Můžu doporučit. V pátek objednáno a zaplaceno přes PAYPAL, v úterý doma. Takovou rychlost jsem nečekal
R4B4 Posted March 6, 2013 Report Posted March 6, 2013 Po delší době další příspěvek. Vřele doporučuji. V pátek objednáno, zaplaceno Pay Palem, ve středu jsem rozbaloval zásilku, vše v naprostém pořádku, komunikace perfektní.
mrazik Posted June 3, 2013 Report Posted June 3, 2013 Minulou středu objednáno, dnes dodáno. Za mne jednička s hvězdičkou. Placeno PayPalem.
blam Posted June 4, 2013 Report Posted June 4, 2013 Také mám s tímto prodejcem výborné zkušenosti. Perfektní komunikace, rychlé dodání. Jednou jsem u nich i reklamace a vše proběhlo ke spokojenosti obou stran.
sashator Posted August 12, 2013 Report Posted August 12, 2013 Spokojenost po všech stránkách. Nejvíce oceňuji možnost platby přes PayPal a rozumnou cenu poštovného.
m.n. Posted March 3, 2015 Report Posted March 3, 2015 Při mé první objednávce jsem měl řemen doma do 4 pracovních dní. 17.2.2015 jsem učinil další objednávku a dodnes řemen nemám. Tracking mi nedají, protože nemají, šlo to normální poštou. Čekali jste někdo tak dlouho? Mám už počítat s tím, že to nedojde?
hedonista Posted March 3, 2015 Report Posted March 3, 2015 Při mé první objednávce jsem měl řemen doma do 4 pracovních dní. 17.2.2015 jsem učinil další objednávku a dodnes řemen nemám. Tracking mi nedají, protože nemají, šlo to normální poštou. Čekali jste někdo tak dlouho? Mám už počítat s tím, že to nedojde?Dojde... Když jim zavoláš, tak ti tracking dají a řeknou i kdy přesně a jak bylo odesláno.
m.n. Posted March 3, 2015 Report Posted March 3, 2015 Dojde... Když jim zavoláš, tak ti tracking dají a řeknou i kdy přesně a jak bylo odesláno. No mi právě dáma napsala, že mi tracking nedá, protože to šlo obyčejnou poštou, jelikož byla objednávka pod 40EUR. Tak nevím, zkusím tam napsat ještě jednou.
hedonista Posted March 3, 2015 Report Posted March 3, 2015 No mi právě dáma napsala, že mi tracking nedá, protože to šlo obyčejnou poštou, jelikož byla objednávka pod 40EUR. Tak nevím, zkusím tam napsat ještě jednou.Jestli umíš německy, tak tam zkus raději zavolat. Moje objednávka byla okolo 50? a šlo to taky poštou. Pak jsem zjistil, že to trčelo na vyclívací poště Praha...
Sabbath Posted June 7, 2015 Report Posted June 7, 2015 Taky se přidávám s pozitivní zkušeností dvou objednávek - velký výběr, rychle odeslání, tracking number na požádání. Akorát poště to zase trvalo.....
Ibe Posted February 5, 2018 Report Posted February 5, 2018 Ve stredu rano zadana objednavka, v patek zasilka doma (Praha). Peclive zabaleno. Za me naprosta spokojenost.
PipingRock Posted February 5, 2018 Report Posted February 5, 2018 Doporučujem . Dobrý e-shop. Na SVK im to trvá od 3 do 5tich kalendárnych dní. Vždy som platil paypalom.
Ibe Posted February 5, 2018 Report Posted February 5, 2018 Ve stredu rano zadana objednavka, v patek zasilka doma (Praha). Peclive zabaleno. Za me naprosta spokojenost.Jeste doplnim, ze jsem platil kartou bez priplatku. Driv tam nejake % mivali.
Duke650 Posted March 5, 2018 Report Posted March 5, 2018 Objednáno 28.2., doručeno 5.3., poštovné jen 3,45 eurřemen nemá chybu, nahrazuje Hirsch Liberty, cena méně než poloviční, ale nevypadá na toEasy-click stěžejky jako příjemný bonusCelkový dojem 1*
hern Posted March 13, 2019 Report Posted March 13, 2019 Obchod jsem měl možnost několikrát vyzkoušet a vždy bez problémů.Doporučuji
zeli52 Posted March 16, 2019 Report Posted March 16, 2019 Také doporučuji, velký výběr, platba přes PAYPAL rychlé doručení za rozumné poštovné.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now