Jump to content

Recommended Posts

  • 3 months later...
Posted

Po delší době další příspěvek. Vřele doporučuji. V pátek objednáno, zaplaceno Pay Palem, ve středu jsem rozbaloval zásilku, vše v naprostém pořádku, komunikace perfektní.

  • 2 months later...
Posted

Minulou středu objednáno, dnes dodáno. Za mne jednička s hvězdičkou. Placeno PayPalem.

Posted

Také mám s tímto prodejcem výborné zkušenosti. Perfektní komunikace, rychlé dodání. Jednou jsem u nich i reklamace a vše proběhlo ke spokojenosti obou stran.    

  • 2 months later...
  • 1 year later...
Posted

Při mé první objednávce jsem měl řemen doma do 4 pracovních dní. 17.2.2015 jsem učinil další objednávku a dodnes řemen nemám. Tracking mi nedají, protože nemají, šlo to normální poštou. Čekali jste někdo tak dlouho? Mám už počítat s tím, že to nedojde?

Posted

Při mé první objednávce jsem měl řemen doma do 4 pracovních dní. 17.2.2015 jsem učinil další objednávku a dodnes řemen nemám. Tracking mi nedají, protože nemají, šlo to normální poštou. Čekali jste někdo tak dlouho? Mám už počítat s tím, že to nedojde?

Dojde... Když jim zavoláš, tak ti tracking dají a řeknou i kdy přesně a jak bylo odesláno.
Posted

Dojde... Když jim zavoláš, tak ti tracking dají a řeknou i kdy přesně a jak bylo odesláno.

 

No mi právě dáma napsala, že mi tracking nedá, protože to šlo obyčejnou poštou, jelikož byla objednávka pod 40EUR. Tak nevím, zkusím tam napsat ještě jednou.

Posted

No mi právě dáma napsala, že mi tracking nedá, protože to šlo obyčejnou poštou, jelikož byla objednávka pod 40EUR. Tak nevím, zkusím tam napsat ještě jednou.

Jestli umíš německy, tak tam zkus raději zavolat. Moje objednávka byla okolo 50? a šlo to taky poštou. Pak jsem zjistil, že to trčelo na vyclívací poště Praha...
  • 3 months later...
Posted

Taky se přidávám s pozitivní zkušeností dvou objednávek - velký výběr, rychle odeslání, tracking number na požádání. Akorát poště to zase trvalo.....

  • 2 years later...
Posted

Doporučujem . Dobrý e-shop. Na SVK  im to trvá od 3 do 5tich kalendárnych dní. Vždy som platil paypalom.

Posted

Ve stredu rano zadana objednavka, v patek zasilka doma (Praha). Peclive zabaleno. Za me naprosta spokojenost.

Jeste doplnim, ze jsem platil kartou bez priplatku. Driv tam nejake % mivali.

  • 1 month later...
Posted

Objednáno 28.2., doručeno 5.3., poštovné jen 3,45 eur

řemen nemá chybu, nahrazuje Hirsch Liberty, cena méně než poloviční, ale nevypadá na to

Easy-click stěžejky jako příjemný bonus

Celkový dojem 1*

  • 1 year later...
Posted

Obchod jsem měl možnost několikrát vyzkoušet a vždy bez problémů.Doporučuji

Posted

Také doporučuji, velký výběr, platba přes PAYPAL rychlé doručení za rozumné poštovné.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...