Jump to content

Marina Militare, Parnis a další podobné nápodoby - shrnutí témat


Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply
Posted

Jestli je ten název chráněný nebo ne a v kterých zemích, vlastně ani není to nejdůležitější. Nosit nebo nenosit? Spousta z nás si velmi tenkou a velmi individuání hranici toho, co je už fake a co ještě není, uvědomuje jinak a posouvá v čase, asi to opravdu je otázka vývoje. To, co jsem kdysi nosil, bych už na ruku nevzal, dokonce bych si už od některé firmy, která produkuje zjevné napodobeniny, nekoupil jakékoliv jiné hodinky.

 

Ale zakazovat kvůli tomu celou sekci? Co všechno bychom potom museli zakázat?

Posted
U Parnisu dali na YPA a zbavili se ochrany korunky, a doufaji, ze treba uz je ted bude respektovat :lol2:

No.. a pak že neumějí udělat vlastní dizajn.

Posted
U Parnisu dali na YPA a zbavili se ochrany korunky, a doufaji, ze treba uz je ted bude respektovat :lol2:

 

PN-153.jpg

 

všechno je jinak - tohle je zmetek, který neodhalila pečlivá výstupní kontrola (prostě tam někdo nevyvrtal ty dvě díry na "ucho") - tyhle hodinky se potom expedují převážně do Čech jako limitované edice

 

** koukám, že tě parnis furt bere :)

Posted
** koukám, že tě parnis furt bere :)

Nekde jsem tady zase narazil na ten odkaz kde je jich asi 300 kusu tak jsem si to prosel a pekny veci tam jsou k videni to jooo :thumbsup_anim:

  • 3 weeks later...
Posted

napsal jsem Chronomagovi SZ, ale mozna by bylo vhodnejsi to diskutovat primo ve vlakne, proto pastuju i sem.

 

Prodej takových hodinek bych na Chronomagu toleroval s tím, že je pravdivě uveden kvalitativní stav a nejsou označovány za "luxus", kvalitní řemeslnou práci a vůbec provázeny superlativy, které uživatele jen matou. Diskvalifikovat výrobek jen proto, že je z Číny, odstatně už dneska ani nejde.

 

Ahoj,

 

vyse je citace z tveho vlakna o mm, parnisech a mozna i dalsich napodobeninach. Prosim o tve odpovedi na par otazek, protoze na dotaz na Giliuse mi bylo receno, ze on tyto prispevky ma prikaz mazat a duvodem jsi ty, aniz by k mel k tomu nejake vysvetleni, coz je podle me v rozporu s tim, co jsi vyse napsal:

 

1- je zakazano MM (potazmo Parnis) prodavat na foru?

2- je zakazano MM (potazmo Parnis) diskutovat / fotit na foru?

3- pokud to je zakazano, kdy bude zakazano prodavat / diskutovat / fotit hodinky Steinhart?

4- pokud je MM zakazano a Steinhart povoleno, pak proc tomu tak je?

 

diky, T.

Posted
na dotaz na Giliuse mi bylo receno, ze on tyto prispevky ma prikaz mazat a duvodem jsi ty,

 

 

Tak pozor,to jsem Ti nepsal .Že je důvodem Safi,přečti si to pořádně!!!!!!

 

A vzhledem k TOMUTO je další diskuze ZBYTEČNÁ!!!!!

Posted

Diskutovat o tom opravdu nemá cenu... Pokud Chronomag, jako bůh tohoto el. světa , stanoví pravidlo, musí být dodržováno... Chronomag toto pravidlo stanovil, posléze i upřesnilll takže je zbytečné o tom mluvit... Navíc si nabíháš protože paneraistická komunita tě sežehne jako mráz květinu :D :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...