Diamondking Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 (upraveno) Kolega v práci mi dal za úkol těžký oříšek, takže prosím místní odborníky, nadšence a hledače jestli by mi pomohli. Má se jednat o: Pánské hranaté hodinky Čtverec, nic zakulaceného Na hnědé kůži Stříbrná barva lunetky Zlatá barva ruček a indexů Bez komplikací-max datum Co nejjednodušší vzhled Bílý ciferník Automat Nesmí to být Orient A teď to nejlepší-cena do 10 000,-Kč Jak jsem psal..hledám už asi týden..to co jsem našel bylo vesměs přes tu cenu... Děkuji Edit: Nejblíže k tomu byly Hamilton Jazzmaster Upraveno 8. prosince 2009 uživatelem Diamondking
Skipi Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 (upraveno) No, kdyby kolega netrval na těch zlatých ručičkách a chtělo se mu dražit, tak do 10tis. by se mohl vlézt s ML (ebay.de je jich plná). Pozn. Ta první fotka je nový model - tam 10tis. bude málo. Zdroje fotek: gittigidiyor.com a watchluxus.com Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 8. prosince 2009 uživatelem Skipi
Galil Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Co se porozhlídnout na východě u Vostoků . Já vím, bílej ciferník. Ale hezký jsou a za polovic limitu Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Diamondking Odesláno 8. prosince 2009 Autor Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Ty ML jsou super..Vostoky zavrhnul, to byly jedny, které jsem mu navrhoval. Děkuji za návrhy
Leclerc Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Co tyhle Certiny? Jediný co je mimo zadání, tak zlatý ručky a indexy. S tím bude asi problém, neboť se to dnes moc nevidí... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
ls8ls8 Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Ale vlézt se do ceny by byl asi oříšek. Muselo by se čekat na extra výhodný kauf.
Diamondking Odesláno 8. prosince 2009 Autor Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Je mi to jasné, že kombinace stříbro-zlaté je přímo vražedná...uvidíme, já taky pátrám a pátrám
Horhe Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Zkus se mrknout sem, ale zase bílej ciferník je jenom na tahu, né na kůži. Zlatý ručky a indexy nejsou ani na jedněch..
vraby Odesláno 8. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 (upraveno) Asi ne co? Upraveno 8. prosince 2009 uživatelem vraby
Diamondking Odesláno 8. prosince 2009 Autor Nahlásit Odesláno 8. prosince 2009 Zkus se mrknout sem, ale zase bílej ciferník je jenom na tahu, né na kůži. Zlatý ručky a indexy nejsou ani na jedněch.. jsou zakulacené..taky jsem na ChW koukal a ukazoval mu e...říkám kokosový ořech je proti tomuto problému křehký jako vajíčko
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se