Jump to content

Skipi

Member_50
 • Content Count

  677
 • Joined

 • Last visited

About Skipi

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Valašské Meziříčí

Recent Profile Visitors

11,138 profile views
 1. Pěkné, Vite. Užívej a sázej tady svoje krásné fotky!
 2. Nabízím hodinky na léto, Seiko Turtle, limitovaná edice Grey Dawn z roku 2018, SRPD01K1, koupeny v Helveti, včetně veškerého příslušenství, se zárukou do r. 2024. Hodinky nebyly nošeny, jen na ruce kvůli vyfocení. Je k nim velmi pohodlný jubilee náramek od Strapcode, také ve 100% stavu. Originál náramek a guma jsou nevybalené. Detailní popis vč. technických parametrů ze stránek Helveti: https://www.helveti.cz/seiko-srpd01k1-limited-edition-dawn-grey-series Cena 17.000 Kč vč. pošty.
 3. Skipi

  Damasko - novinky

  DC76. Myslím že povedená novinka ve 41 mm pouzdře.
 4. Skipi

  New Rolex 2021

  Nová řada WAITMASTER
 5. Skipi

  Damasko - novinky

  Tak Damasko mi odepsali, že v první polovině příštího rok plánují některé starší modely osazovat tímto novým strojkem. Ovšem co bude s 42 mm DK10 a jejich strojkem, to je ve hvězdách.
 6. Skipi

  Damasko - novinky

  Psal jsem už dotaz, jestli budou dávat nový strojek i do řady DA36/38, popř. DA46, nebo už tyhle modely zařízli. Byla by to velká škoda, neboť co dělalo Damasko Damaskem, byla ta povrchovka. Ponorkovou ocel měli nechat jen u potápek...
 7. Prsty na rukou mi promrzají hodně, to trpím, jinak zbytek těla je v cajku. Díky za tipy, omrknu to a něco vyberu.
 8. Poraďte prosím laikovi rukavice na zimní období (do -5°C). Na normální jízdu po stezce, žádné sjezdy a tak. Hlavně aby hřály. Cenově tak do 2tis. Když budou dobře vypadat, tak tím líp
 9. Skipi

  Damasko - novinky

  Tak brzy se má objevit nový kalibr A-26, s datem a bez data, pro tříručkové modely. Očekávám, že ho dají do menších pouzder, jak si spousta lidí přála a nahradí tím ETU.
 10. 1. Ondra - SPB119J1 2. Skipi - SARB017
 11. V prvních řadách nosil tyhle, až pak dostal jakési suby klonované s GMT v maxi case
×
×
 • Create New...