Jump to content

Skipi

Member_50
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

About Skipi

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Valašské Meziříčí

Recent Profile Visitors

11,008 profile views
 1. Skipi

  Damasko - novinky

  Tak brzy se má objevit nový kalibr A-26, s datem a bez data, pro tříručkové modely. Očekávám, že ho dají do menších pouzder, jak si spousta lidí přála a nahradí tím ETU.
 2. Skipi

  Seiko Dawn Grey L.E.

  Minimálně 4
 3. 1. Ondra - SPB119J1 2. Skipi - SARB017
 4. V prvních řadách nosil tyhle, až pak dostal jakési suby klonované s GMT v maxi case
 5. Díky za postřehy. U toho Dellu bych aji rád zůstal, neboť s noťasem nebyl jediný problém a to běží téměř denně, až se tomu nechce věřit. Kromě baterky teda, ta už vydrží jen cca 2 hod.
 6. Zdravím, pánové, poprosil bych o vaši radu. Chtěl bych nějaké mini PC, které nezabere místo a bude velmi tiché. Potřebuji to pro běžnou práci (MS office), net a sledování filmů, z nichž některé by byly v 4k. A tady vidím problém. Myslíte, že něco takového s integrovanou grafikou bude stačit? https://www.alza.cz/lenovo-thinkcentre-m720q-tiny-d5480991.htm nebo https://www.alza.cz/dell-optiplex-3060-mff-d5341627.htm?o=1 Mám 8 let starý NTB Dell Inspiron, stále dobře slouží, ale kvůli grafice už tam 4k nerozjedu (mám exter. monitor 28" Samsung U28E590). Díky.
 7. Vypadají moc dobře, jen kvůli té výšce 14,5 mm zas tak pohodlné nebudou.
 8. Sešly se mi dvoje a bude dilema, které pustit dál. Nakonec, jak se znám, si nechám oboje na střídačku
 9. Skipi

  Konec Sarb linie

  Jestli chceš ty SARB033, tak bych je objednal na www.unger-schmuck.com. Nedávno jsem tam jedny kupoval a naprostá spokojenost, přibalil mi i propisku a 32 GB flashdisk Ale pohnul bych si, dokud jsou. Ta cena na shoppinginjapan neobsahuje poštovné a samozřejmě ani DPH, takže výsledně to vyjde ještě dráž než u toho Němce.
 10. Skipi

  SARB017 Alpinist

  Ještě se občas objevují, ale ceny rostou: http://www.gnomonwatches.com/accessories/seiko-accessories/seiko-bracelet-for-alpinist-sarb017-ref-d3a7ab http://www.shoppinginjapan.net/seiko-bracelet-d3a7ab
 11. Kupoval jste někdo v poslední době od Seiyajapan? Zaplatil jsem a on mi hned refundoval platbu, že do ČR momentálně nezasílá, že se vyskytlo více případů, kdy došlo ke škrábancům a on myslí, že se to děje při celní prohlídce...

  1. HondzaX

   HondzaX

   To je zvláštní. Pokud vím, tak celníci zpravidla do zásilek nelezou a jen je rentgenují. Alespoň takové mám čerstvé zkušenosti právě z Japonska. Samozřejmě je ale možné, že když se jim to nezdá, tak to asi otevřou. Nicméně je to tedy komplikace a škoda, protože Seiya fungoval vždy dobře.

 12. Skipi

  Rolex Baselworld 2018

  Přímo na ofic. stránkách.
 13. Skipi

  Rolex Baselworld 2018

  Tak dle posledního videa to vypadá na nějaké GMT na jubilee. Asi to fakt budou ty vysněné Coke
 14. Já u něj nechával upevnit ručičky, kdy musel do hodinek vlézt, takže výměnu skla určitě zvládne taky
 15. Jo, je to ten obchod dál od schodků. Hodinářství Jež.
×
×
 • Create New...