Jump to content

Skipi

Member_50
 • Content Count

  673
 • Joined

 • Last visited

About Skipi

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Valašské Meziříčí

Recent Profile Visitors

11,054 profile views
 1. Skipi

  Damasko - novinky

  Tak Damasko mi odepsali, že v první polovině příštího rok plánují některé starší modely osazovat tímto novým strojkem. Ovšem co bude s 42 mm DK10 a jejich strojkem, to je ve hvězdách.
 2. Skipi

  Damasko - novinky

  Psal jsem už dotaz, jestli budou dávat nový strojek i do řady DA36/38, popř. DA46, nebo už tyhle modely zařízli. Byla by to velká škoda, neboť co dělalo Damasko Damaskem, byla ta povrchovka. Ponorkovou ocel měli nechat jen u potápek...
 3. Prsty na rukou mi promrzají hodně, to trpím, jinak zbytek těla je v cajku. Díky za tipy, omrknu to a něco vyberu.
 4. Poraďte prosím laikovi rukavice na zimní období (do -5°C). Na normální jízdu po stezce, žádné sjezdy a tak. Hlavně aby hřály. Cenově tak do 2tis. Když budou dobře vypadat, tak tím líp
 5. Skipi

  Damasko - novinky

  Tak brzy se má objevit nový kalibr A-26, s datem a bez data, pro tříručkové modely. Očekávám, že ho dají do menších pouzder, jak si spousta lidí přála a nahradí tím ETU.
 6. 1. Ondra - SPB119J1 2. Skipi - SARB017
 7. V prvních řadách nosil tyhle, až pak dostal jakési suby klonované s GMT v maxi case
 8. Díky za postřehy. U toho Dellu bych aji rád zůstal, neboť s noťasem nebyl jediný problém a to běží téměř denně, až se tomu nechce věřit. Kromě baterky teda, ta už vydrží jen cca 2 hod.
 9. Zdravím, pánové, poprosil bych o vaši radu. Chtěl bych nějaké mini PC, které nezabere místo a bude velmi tiché. Potřebuji to pro běžnou práci (MS office), net a sledování filmů, z nichž některé by byly v 4k. A tady vidím problém. Myslíte, že něco takového s integrovanou grafikou bude stačit? https://www.alza.cz/lenovo-thinkcentre-m720q-tiny-d5480991.htm nebo https://www.alza.cz/dell-optiplex-3060-mff-d5341627.htm?o=1 Mám 8 let starý NTB Dell Inspiron, stále dobře slouží, ale kvůli grafice už tam 4k nerozjedu (mám exter. monitor 28" Samsung U28E590). Díky.
 10. Vypadají moc dobře, jen kvůli té výšce 14,5 mm zas tak pohodlné nebudou.
 11. Sešly se mi dvoje a bude dilema, které pustit dál. Nakonec, jak se znám, si nechám oboje na střídačku
 12. Skipi

  Konec Sarb linie

  Jestli chceš ty SARB033, tak bych je objednal na www.unger-schmuck.com. Nedávno jsem tam jedny kupoval a naprostá spokojenost, přibalil mi i propisku a 32 GB flashdisk Ale pohnul bych si, dokud jsou. Ta cena na shoppinginjapan neobsahuje poštovné a samozřejmě ani DPH, takže výsledně to vyjde ještě dráž než u toho Němce.
 13. Skipi

  SARB017 Alpinist

  Ještě se občas objevují, ale ceny rostou: http://www.gnomonwatches.com/accessories/seiko-accessories/seiko-bracelet-for-alpinist-sarb017-ref-d3a7ab http://www.shoppinginjapan.net/seiko-bracelet-d3a7ab
×
×
 • Create New...