Návštěvník martin Odesláno 22. listopadu 2005 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2005 Ahojte, http://www.canit.se/~griffon/watches/fav/o...ega_dynamic.jpg http://www.canit.se/~griffon/watches/fav/o...ga_dynamic.html Aky mate nazor na tieto hodinky? ( ja som amater) dakujem Mimochodom, moj hodinar nevedel vybrat kovovy remienok, s tym ze je zasadeny prilis tesne... Je to mozne?
Otto Odesláno 22. listopadu 2005 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2005 Jedny z nejlevnějších OMEGA hodinek. Ono už na tom dýnku je vidět, že se šetřilo. Asi před 10 lety jsem je viděl v Praze u Dušáka za cca 28 000,-Kč. Ale jinak jsou to OMEGY, mají safír a 50m vodotěsnost. Určitě se dají sehnat podstatně levněji na ebay - já to zatím nezkoušel.
steel Odesláno 22. listopadu 2005 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2005 kovovy reminek k temto hodinkam ? skandal to otto : najdi si dynko od IWC mark IV :-)
Cyber Odesláno 26. listopadu 2005 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2005 Nejlevnější Omegy. Lo-End, ktery nenejdes ani na strankych Omega.ch . Obcas se objevi na burze. Tady je prodava nekdo v chronografu za 500 EUR http://www.chrono24.com/web/cz/suchen/u/in...nzahlgesamt=849, bez chronografu se daji sehnat za 400EUR, ale nejsou moc vyhledavane.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se