Přejít na obsah

Zachtělo se mi trochu divočiny ;-)


Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
Odesláno

Měl jsem mnoho různých hodinek a mezi nimi i jedny, které měly tzv. "jachtařskou" funkci a rád na ně vzpomínám. Když jsem našel tyhle Atlanticy tak jsem pookřál a také vzpomněl na perfekní chronography NIGHTinGALOVY, který je má navíc s certifikovaným strokem Omega, tyhle mají jenom Valjoux 7750, ale to bych nakonec zkousnul.

Ten samý člen, známý to pokušitel a znalec, mě seznámil s dnes už pokořenou fimou Sector. Sector kdysi patřil k těm z lepší rodiny a před pár lety vyrobil skvělé a patentované hodinky Sector Turnable, které se dnes na ebay objevují poměrně zřídka a když už tak za poměrně vysoké sumy. Sectory se mi však hodně líbí a byl bych nakonec ochotný nějakou tu korunu či spíše ? či $ pustit.

Co by jste brali vy a proč ?

 

 

Ilustrační foto.

 

Divoký Atlantic Skipper Mariner

 

 

 

 

Sector Turnable se safírovou lunetou a dobovým plakátem. Luneta je bohužel skoro světle modrá, fotky šíleně zkreslují.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

snad som to spravne pochopil. za mna skipper, biely cifernik, kovove, zaujmavo farebne ladene, neprekombinovane napriek mnozstvu funkcii

ale tie druhe su tiez velmi pekne. skoda tych farieb :) su vyraznejsie aj posobia trosku mohutnejsie ale vidim tam ciernu :(

Odesláno

Oboje jsou parádní, Snowe.

 

Hodinky s funkcí "regatta timer" jsem vždycky chtěl, hodně se mi líbí parádní kousek od Lemanie (Paul Elvström), to je krásná pocta velké legendě.

Jsem docela překvapen, že ty Atlantic mají uvnitř 7750. Většinou byla tahle komplikace právě na kalibru od Lemanie.

 

No a k těm Sectorům - to ještě dělal Sector parádní hodinky se super reklamní kampaní "No Limits".

A tyhle Turnable, to je pecka největší. První hodinky se safírovou lunetou. Teď už experimentuje s netradičními materiály kde kdo, ale Sector tehdy dost předběhl dobu a taky jsou teď ty Turnable k nesehnání a nebo k nezaplacení.

 

Osobně bych bral raději Turnable a s odpočítáváním startu bych zvolil něco s Lemanií, ale ty Atlantic jsou taky krásný.

Takže ber oboje, máš-li na ně právě střelivo ;)

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno
...a před pár lety vyrobil skvělé a patentované hodinky Sector Turnable...

 

Pokud mně to nějak uniklo, tak se omlouvám, ale co je na těch Sectorech patentováno? Jinak mně se moc nelíbí ani jedny, ale když už by to muselo bejt, tak raději ty Atlantic. Modrá luneta na Sectorech, i když je safírová, na mě působí umělohmotně a mimo tohoto designovýho prvku jsou zase celkem fádní.

Návštěvník Snow
Odesláno
Pokud mně to nějak uniklo, tak se omlouvám, ale co je na těch Sectorech patentováno?  

 

Neumím to přesně popsat, ale jedná se o napojení lunety na pouzdro.

Návštěvník Snow
Odesláno

Páni, ty Lemanie (Paul Elvström) jsi mi neměl ukazovat, jsou k sehnání ?

Odesláno
Páni, ty Lemanie (Paul Elvström) jsi mi neměl ukazovat, jsou k sehnání ?

Tak se mi zdá,že jsi se u sebe na chalupě chlubil hodinkami co máš na vždy. Něco se změnilo??? No léto se blíží,tak jsem zvědavý!! :thumbsup_anim:

Odesláno
Pokud mně to nějak uniklo, tak se omlouvám, ale co je na těch Sectorech patentováno? Jinak mně se moc nelíbí ani jedny, ale když už by to muselo bejt, tak raději ty Atlantic. Modrá luneta na Sectorech, i když je safírová, na mě působí umělohmotně a mimo tohoto designovýho prvku jsou zase celkem fádní.

 

Ona je ta luneta vlastně součástí sklíčka.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Návštěvník Snow
Odesláno

to falkkon - od té doby uplynulo hodně doby a mezitím jsem nejméně třikrát měnil ty pravé, doživotní hodinky. Jen nevím jestli to je dobře nebo špatně.

Návštěvník Snow
Odesláno
Právě jsou na ebay USA, NOS stav, folie na dýnku ;)

 

Áha, ebay z preventivních důvodů nenavštěvuji, lovím jen v paměti, ono to stačí.

 

 

Ona je ta luneta vlastně součástí sklíčka.

 

Díky, popletl jsem to.

 

 

 

Návštěvník Snow
Odesláno
ty Atlantic vypadaj pěkně..až mě to překvapilo.

 

On je ten Atlantic docela podceňovaný, ale hodinky udělat umí. V žádném případě netvrdím, že je Skipper nějaký zázrak, to ne, chraň bůh, ale NIGHTinGALE má krásné chronography, o kterých jsem už psal. Schválně si je najdi, je tu o nich jedno vlákno, vypadají vážně dobře a mají moc dobrý strojek.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...