ron Odesláno 24. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 24. dubna 2010 (upraveno) Také jsem vyplnil dotazník, je ale vidět, že holka nemá o hodinkách moc ponětí , ale snaha se cenní! Upraveno 24. dubna 2010 uživatelem ron
Návštěvník Tada Odesláno 24. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 24. dubna 2010 Také jsem vyplnil dotazník, je ale vidět, že holka nemá o hodinkách moc ponětí , ale snaha se cenní! kdyby mela o hodinkach nejaky sirsi znalosti,tak by ten dotaznik nepotrebovala
ron Odesláno 24. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 24. dubna 2010 kdyby mela o hodinkach nejaky sirsi znalosti,tak by ten dotaznik nepotrebovala To je pravda , třeba se po tom průzkumu stane také zarytou vyznavačkou tikotu hodinek !!
VS Odesláno 24. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 24. dubna 2010 Tado vyŘiť kamarádce ať se na marketing vysere - prej je málo švadlen Proč tam nemá žádné hodinky? Kupte jí nějaké, ať aspoň pozná, o čem píše.
Návštěvník Kamil Odesláno 24. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 24. dubna 2010 Proč tam nemá žádné hodinky? Kupte jí nějaké, ať aspoň pozná, o čem píše. Dobrý nápad, jdem se jí složit na nějaký Seika nebo Swatchky, ať začíná rozumně. Já bych klidně dvě stovky obětoval.
ricous Odesláno 26. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 26. dubna 2010 Tak už dorazily výsledky... http://www.vyplnto.cz/realizovane-pruzkumy...kovym-hodinkam/ Zajímavé číst ty vzkazy autorkám, třeba "Ahoj , mám tě moc rád. Tvůj Šmudla z chronomagu."
Dantechno Odesláno 27. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 27. dubna 2010 Tak už dorazily výsledky... http://www.vyplnto.cz/realizovane-pruzkumy...kovym-hodinkam/ Zajímavé číst ty vzkazy autorkám, třeba "Ahoj , mám tě moc rád. Tvůj Šmudla z chronomagu." Diky , dalo mi dost prace to vymyslet :-D
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se