Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Také jsem vyplnil dotazník, je ale vidět, že holka nemá o hodinkách moc ponětí :thumbsdown_anim: , ale snaha se cenní!

Upraveno uživatelem ron
Návštěvník Tada
Odesláno
Také jsem vyplnil dotazník, je ale vidět, že holka nemá o hodinkách moc ponětí :thumbsdown_anim: , ale snaha se cenní!

 

kdyby mela o hodinkach nejaky sirsi znalosti,tak by ten dotaznik nepotrebovala :)

Odesláno
kdyby mela o hodinkach nejaky sirsi znalosti,tak by ten dotaznik nepotrebovala :)

 

To je pravda :smile_anim: , třeba se po tom průzkumu stane také zarytou vyznavačkou tikotu hodinek :rolleyes: !!

Odesláno
Tado vyŘiť kamarádce ať se na marketing vysere - prej je málo švadlen

:sad01_anim:

Proč tam nemá žádné hodinky? Kupte jí nějaké, ať aspoň pozná, o čem píše.

Návštěvník Kamil
Odesláno
Proč tam nemá žádné hodinky? Kupte jí nějaké, ať aspoň pozná, o čem píše.

Dobrý nápad, jdem se jí složit na nějaký Seika nebo Swatchky, ať začíná rozumně.:) Já bych klidně dvě stovky obětoval.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...