Guest Tada Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Jedna kamarádka mě požádala jestli bych jí nepomohl s jedním průzkumem. Týká se vztahu lidí do 30ti let k hodinkám. KLIK Test dělala slečna, která si nedovede představit, že hodinky stojí třeba i 100 a víc tisíc, takže některé otázky jsou trošku legrační, ale kdo máte čas a splňujete věkové podmínky, tak to prosím vyplňte. Děkuji za pozornost. 1
ricous Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Cítím se dyškrymynovaný Aj ja - a to jsem chtěl zodpovědně zodpovídat. Nic nebude, když dědky nechtěj!
Guest Tada Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Jako původně jsem chtěl to téma nazva "Dotazník - pouze pro mladé lidi do 30ti let", ale to by jste byli ještě smutnější
Diamondking Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Jako původně jsem chtěl to téma nazva "Dotazník - pouze pro mladé lidi do 30ti let", ale to by jste byli ještě smutnější ...wolle...
spiderer Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 V jaké cenové kategorii byste si byli ochotní hodinky koupit? do 3 do 1000,- Kč do 2000,- Kč do 3000,- Kč 3000-5000,- Kč více než 5000,- Kč Kez by, kazdopadne vyplneno
skalis Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Vyplneno, bo jsem stale mlady a perspektivni .
Guest Tada Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Jsem té slečně psal, že sekci "luxusní hodinky" v otázce 13. a i kategorie sportovní hodinky by měly vypadat jinak.
ricous Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 (edited) Tak, jelikož jsem duchem mlád (žena říká, že se furt chovám jako puberťák), tak jsem anketu znehodnotil a dal si ji taky (omlouvám se předem i zadem). Hodinky do 3? Čeho tři? Jako koruny? Nebo za tři prsty tj. čorky? (Říká se ale za 5 prstů). Luxusní značka Lacoste, to mne pobavilo - vůbec tahle otázka byla nějaká "nepovedená"... Edited April 21, 2010 by ricous
Diamondking Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 ....eště že jsem již stár, na některé otázky bych asi neuměl odpovědět
Guest Tada Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Jo, ti co se duchem cítí mládi, tak ať si udělají radost
Diamondking Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Jo, ti co se duchem cítí mládi, tak ať si udělají radost Fakt můžu....ať to nemá potom nějaké nepravdivé
Guest Tada Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Fakt můžu....ať to nemá potom nějaké nepravdivé Stejně jí tam asi každej tady napíše že hodinky dražší jak 5tis
skalis Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Fakt můžu....ať to nemá potom nějaké nepravdivé Tak ji napis do zaverecneho vzkazu poznamku, at to muzou vyhodnotit korektne.
JanC Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 taky jsem tam něco namačkal, co to bude za výstup díky tomuto dotazníku?
speedmaster Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Vyplnil jsem to, ale trochu i okomentoval. Výběr značek v rubrice "Luxusni hodinky" me pobavila.
Guest Tada Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 taky jsem tam něco namačkal, co to bude za výstup díky tomuto dotazníku? Podle mě píše nějakou seminárku na marketing
gandalf Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Já bych prosil ty dotazníky dva /a kousek/
Murphy97 Posted April 21, 2010 Report Posted April 21, 2010 Dotazník jsem nevyplňoval, bo věkové kriterium již také nesplňuji (sem jsem chtěl jsem dát smajlíka, jen nevím, zda truchlícího, či radujícího se...). Mám ale obavy, že postnutím dotazníku mezi místní pacienty dojde poněkud ke zkreslení skutečného stavu a výsledkem sociologického průzkumu bude to, že respondenti budou preferovat jen ta nej, vč. ceny a "Lacoste fashion", o kterých tu někdo výše psal, zůstanou trochu v pozadí. Doprčic - koupil bych nějaký hodinky...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now