Chinasky Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 (edited) Pani, toto mi nejak nesedi...Nie su to automaty, ale z prednej casti tak vyzeraju....Co to je zac ? http://cgi.ebay.co.uk/Omega-Speedmaster-Pr...=item1e5b88d331 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited April 30, 2010 by Chinasky
bandicoot Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 (edited) Proč by zepředu měly vypadat jako automaty? Kalibr je venus ne? Na první pohled korunka je nějaká tlustá... Podle mě to smrdí. Od kdy bylo v můnvočích něco jinýho než lemania? IMHO nesmysl. edit: ten odkrytej kalibr jen má odvést pozornost (je to barevný, mechanický) od fejku edit2: chtěl jsem říct "typ venus", tedy nejspíš čínskej klon Edited April 30, 2010 by bandicoot
Chinasky Posted April 30, 2010 Author Report Posted April 30, 2010 (edited) myslim ze ked to porovnas s tymto, tak je jasne vidiet ze "carka" na 3te a 9tej hodine je nejaka kratsia a celkovo mi to skor pripomina speedy automaty, takze to bude asi cele nejaky ošuk. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited April 30, 2010 by Chinasky
organic Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 myslim ze ked to porovnas s tymto, tak je jasne vidiet ze "carka" na 3te a 9tej hodine je nejaka kratsia a celkovo mi to skor pripomina speedy automaty, takze to bude asi cele nejaky ošuk. to je 100% cinsky fejk....
Chinasky Posted April 30, 2010 Author Report Posted April 30, 2010 to je 100% cinsky fejk.... ma zmysel hodit na ebay, ze to je fejk ?
organic Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 ma zmysel hodit na ebay, ze to je fejk ? Muzes to nahlasit, aspon se nekdo nenachyta... BTW ja koupil originalni moonwatche za 950 liber a ten fejk je za 1000 - to je hnus velebnosti
Chinasky Posted April 30, 2010 Author Report Posted April 30, 2010 Muzes to nahlasit, aspon se nekdo nenachyta... BTW ja koupil originalni moonwatche za 950 liber a ten fejk je za 1000 - to je hnus velebnosti keby som vedel kam to poslat :-)...nenasiel som v tom mnozstve otazok ktore pripadaju do uvahy, ani jednu o tomto :-(.
shag Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 keby som vedel kam to poslat :-)...nenasiel som v tom mnozstve otazok ktore pripadaju do uvahy, ani jednu o tomto :-(. vpravo pod "Other item info" je Report item
Chinasky Posted April 30, 2010 Author Report Posted April 30, 2010 vpravo pod "Other item info" je Report item Diki, poslal som, uvidime.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now