Jump to content

organic

Member_50
  • Posts

    7,694
  • Joined

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

organic's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Znova jsem zkoukl House of Gucci a fakt mě to baví. Jeden z lepších filmů Ridley Scotta v tomto století...
  2. Je čas se posunout dál, nabízím proto Rolex Submariner, model 16610, serie T (rok výroby 1996). Tritiový ciferník, pouzdro s dírami na stěžejky. Hodinky jsou původní, žádná skládačka. Odpovídající fonty, tah serie V (1996), atd. Hodinky jsou na tahu nastaveném na zápěstí 19 cm, jeden dílek k dispozici navíc, byly servisovány, když jsem je kupoval (2019) Poslední cca 2 roky byly na ruce výjimečně, možná pětkrát. Při plném natažení a denním nošení jdou velice přesně, odchylka byla cca 2 vteřiny denně do plusu. K hodinkám mám příslušenství na první fotografii tak, jak jsem jej dostal při koupi. CENA: 235 000 Kč (což je méně než nejlevnější tritiové suby na Chrono24 z Itálie) Žádné výměny, osobní předání.
  3. Yuasa MF v Indianu. Po 3 sezónách a při teplotách pod 10 stupňů + když motorka stála dýl jak týden nebyly starty nic moc, tak jsem koupil znova tu samou a je to letos bez problémů. Podle mě nechal předchozí majitel tu původní Yuasu dlouho vybitou a moje péče už jí moc nepomohla. Mám jí jako zálohu v garáži pro všechny případy.
  4. Štěndo nám trochu vyrostlo, na tenhle pelech / ortopedickou matraci se nevejde. Koupil jsem větší. Rozměr je 50 x 35 x 5 cm. Je v tom paměťová pěna, má omyvatelný povrch. Stav jako nová, jen bez cenovky Původní cena 800, nabízím za 400 Kč. Ideálně osobně v Praze nebo pošlu na náklady kupujícího.
  5. Vyměnil jsem kočár a zbyla mi tahle praktická věcička do trojkového Superba combi. Vana použitá, ale je to velký kus platu, není na ní co pokazit. Vlásečníce se jistě najdou, ale nic, co by nešlo rozleštit Po obvodu byly nalepené sucháče, které se odlupují, ale nemá to žádný vliv, na to, jak vana sedí v kufru. A sedí, no jak ulitá. Je to originál Škoda díl. Nová stojí 4799 kaček, já za ní chci 1900. Vzhledem k rozměrům pošta nepřichází v úvahu, k osobnímu vyzvednutí v Praze 6. https://www.obautodily.cz/skoda-superb-iii-combi-plastova-vana-do-kufru-original-8288cz1073/
  6. K tomu Slovinsku. Sedlo Vršič, tam nechat auto a kousek na feratu Hanzova pot směr Mala Mojstrovka. Mangart je taky super. Autem do 1900 m.n.m a pak po svých do cca 2700. Na rafty popojeď přes Vršič do Bovce. Soča je fakt zážitek... https://www.svetoutdooru.cz/hory/vystup-na-vrchol-mala-mojstrovka-v-julskych-alpach/
  7. Aha, no ten motor zblízka je jasné 21.století. Asi stavba podle estetiky majitele
×
×
  • Create New...