Jump to content

Recommended Posts

Posted

Tak jsem si pořídil dvouplášťové kapesní hodinky s kotvovým strojem, na plotně značený "Revue C.T", mikroregulace chodu, průměr hodinek 49 mm, šachovnicový kovový číselník s nápisem "Juvelia Moravská Ostrava" což byl ten hlavní důvod, kdyby někdo z OV a okolí věděl něco bližššího o Juvelii byl bych rád.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

 

Posted
I ty patriote... zajímavej podklad cifru.

Čísla jsou plastický?

 

jj, a představ si, kupoval jsem na aukru, už mi psal vnuk majitele z ciziny ( dle jména byli předkové asi němečtí židi), jestli bych mu je neprodal... zvažuju, mě se líbí, jdou přesně, ale morálně má nárok na ně více on, já su jen z tej Ostravy... ale asi zůstanou sobecky doma.

Posted

Vnuk majitele značky nebo vnuk majitele těchto hodinek?

Slušný...

 

To mi připomíná akci, jak můj spolužák jel do německa s mercedesem piánem za nějakejma starejma lidma jim ukázat, jak je jejich bývalá kára po třiceti letech v kondici. Pán byl první majitel a při schůzce plakal "ach mein benz...". A pepoušovi děkoval, že se o auto stará.

Touhle akcí u mě spolužák tenkrát dost stoupnul...

Posted

vnuk majitele... předpoládám, že Juvelia bylo hodinářství, možná i klenotnictví, a pan majitel se nechal udělat sérii kapesních hodinek s potiskem názvu firmy... na netu není nic, a prarodiče co pamatujou první republiku už bohužel nežijou...

Guest Kamil
Posted
vnuk majitele... předpoládám, že Juvelia bylo hodinářství, možná i klenotnictví, a pan majitel se nechal udělat sérii kapesních hodinek s potiskem názvu firmy... na netu není nic, a prarodiče co pamatujou první republiku už bohužel nežijou...

Já bych mu je nechal.

Posted
Já bych mu je nechal.

 

asi jo, proto jsem teď vydražil kapesní zenithy, až dojdou tak se s ním asi domluvím...

Posted
byl by to hezkej příběh

 

ale budu chtít, ať mi napíše víc co to byl za obchod, kde stál a tak...:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...