Patrik Posted May 5, 2010 Report Posted May 5, 2010 Rekrutují se zde lidé z různých oborů, tak se pokusím zeptat. Nemáte někdo tip na dobrou a přitom ne drahou firmu na servis výtahů? Mám pocit, že současná firma (Schindler) nás bere dost "na hůl". Platíme jim ročně 20 tisíc a stejně si účtují každý prd. Schindler, 4 osoby, 320 kg. Typ PANELift No. 1015 7 patrový dům, Praha 4 Tak kdybyste měl někdo tip, dejte vědět.
hciq Posted May 5, 2010 Report Posted May 5, 2010 Měli jste si nechat udělat výtah od přítele Otise. Co ti na to odpovědět, pokud chceš ušetřit nějakou tu kačku, sesmol poptávkovej list, vytáhni si databázi autorizovanejch i neautorizovanejch servisních firem a udělej výběrovku. Prví a poslední vyškrtni, pak někam zarej tužku a vyber si.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now