Jump to content

Recommended Posts

Posted

Rekrutují se zde lidé z různých oborů, tak se pokusím zeptat. Nemáte někdo tip na dobrou a přitom ne drahou firmu na servis výtahů? Mám pocit, že současná firma (Schindler) nás bere dost "na hůl". Platíme jim ročně 20 tisíc a stejně si účtují každý prd.

 

Schindler, 4 osoby, 320 kg. Typ PANELift No. 1015

7 patrový dům, Praha 4

 

Tak kdybyste měl někdo tip, dejte vědět.

Posted

Měli jste si nechat udělat výtah od přítele Otise. :D Co ti na to odpovědět, pokud chceš ušetřit nějakou tu kačku, sesmol poptávkovej list, vytáhni si databázi autorizovanejch i neautorizovanejch servisních firem a udělej výběrovku. Prví a poslední vyškrtni, pak někam zarej tužku a vyber si. :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...