Patrik Odesláno 5. května 2010 Nahlásit Odesláno 5. května 2010 Rekrutují se zde lidé z různých oborů, tak se pokusím zeptat. Nemáte někdo tip na dobrou a přitom ne drahou firmu na servis výtahů? Mám pocit, že současná firma (Schindler) nás bere dost "na hůl". Platíme jim ročně 20 tisíc a stejně si účtují každý prd. Schindler, 4 osoby, 320 kg. Typ PANELift No. 1015 7 patrový dům, Praha 4 Tak kdybyste měl někdo tip, dejte vědět.
hciq Odesláno 5. května 2010 Nahlásit Odesláno 5. května 2010 Měli jste si nechat udělat výtah od přítele Otise. Co ti na to odpovědět, pokud chceš ušetřit nějakou tu kačku, sesmol poptávkovej list, vytáhni si databázi autorizovanejch i neautorizovanejch servisních firem a udělej výběrovku. Prví a poslední vyškrtni, pak někam zarej tužku a vyber si.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se