zacik Posted May 13, 2010 Report Posted May 13, 2010 ahojte, v poslednej dobe mi hodinky zacali meskat (niekolko minut za den). Maju cca 6 rokov a nikdy som problemy s presnostou nemal, vzdy to bolo max par sekund za den, t.j. neriesil som. Hodinky nosim takmer denne, nie som si vedomy ziadnej "nehody" (naraz, zmagnetizovanie,...). Je mozne aby z nicoho nic nastal tak obrovsky skok v presnosti? Poradite nieco ine ako ist do servisu? Zaroven prosim poradit nejaky dobry servis na omegy. Najlepsie v BA/VIE, nebranim sa ani vyletu do Prahy. vopred vdaka
Hajek Posted May 13, 2010 Report Posted May 13, 2010 oficiální servis na Slovensku http://www.slovanet.sk/alexnagy/index1.htm
Stepi(c)k Posted May 13, 2010 Report Posted May 13, 2010 (edited) Zkus si procist tyhle dva topicy : http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=28961 http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=27599 Jestli treba nemas podobny problem jako IWCmann, nebo ja... Byl jsi uz behem tech 6 let na servisu? Edited May 13, 2010 by Stepi(c)k
lib Posted May 13, 2010 Report Posted May 13, 2010 Podívej, mechanický hodinky bys měl dát na vyčištění a promazání prakticky +/- každý 4 roky. Ty Tvoje už mají 6 let a nikdo neví, jak dlouho ležely na prodejně pod žárovkami.... Prostě, chtěl jsem říct, že to tak neřeš, vezmi je k jakémukoliv slušnějšímu hodináři v okolí na vyčištění a následné seřízení a na 99,9% budeš mít zase na dalších minimálně 5 let klid. Jistě: na fórech se často objevují exoti, co říkají, že jejich mechanický hodinky (často Rolex) šlapou 20 let bez zásahu hodináře. Věřím tomu, proč by taky kecali, že? Ale stejně jako po nějakou dobu přemluvíš motor, aby šlapal s minimem oleje, tak i mechanicxký hodinky Ti půjdou s naprosto degradovaným olejem. Jak dlouho, to právě ukazuje, nakolik "Fool-proof" ten strojek (nebo motor) je.
mischa Posted May 14, 2010 Report Posted May 14, 2010 Mám desítky hodinek, které jsem vyčistil před dvaceti, třiceti roky, nebo jsem je nové koupil a pořád šlapou bez problémů.
kamilb Posted May 17, 2010 Report Posted May 17, 2010 Taky se mi tímto způsobem tyto Omegy přihlásily o servis,taky jsem vymýšlel - nieco ine ako ist do servisu..., ale nic sem nevymyslel. Byly tři měsíce u Dušáka za 5465k
A@A Posted May 17, 2010 Report Posted May 17, 2010 Nechcem robit reklamu, ale skus skocit do Sheronu na Pansku a daj si ich tam precistit. Je sice pravda, ze si zaplatis aj plat upratovacky, ale mali by spravit perfektnu robotu bez toho, aby si odisiel s nejakou nechcenou pamiatkou napr. na viecku. (vlastna skusenost vymeny baterky na tissotoch v auparku)
Hasič Posted May 23, 2010 Report Posted May 23, 2010 Nechcem robit reklamu, ale skus skocit do Sheronu na Pansku a daj si ich tam precistit. Je sice pravda, ze si zaplatis aj plat upratovacky, ale mali by spravit perfektnu robotu bez toho, aby si odisiel s nejakou nechcenou pamiatkou napr. na viecku. (vlastna skusenost vymeny baterky na tissotoch v auparku) u vás bere upratovačka cca 2 tisice eček, co
PM68 Posted May 29, 2010 Report Posted May 29, 2010 ahojte, v poslednej dobe mi hodinky zacali meskat (niekolko minut za den). Maju cca 6 rokov a nikdy som problemy s presnostou nemal, vzdy to bolo max par sekund za den, t.j. neriesil som. Hodinky nosim takmer denne, nie som si vedomy ziadnej "nehody" (naraz, zmagnetizovanie,...). Je mozne aby z nicoho nic nastal tak obrovsky skok v presnosti? Poradite nieco ine ako ist do servisu? Zaroven prosim poradit nejaky dobry servis na omegy. Najlepsie v BA/VIE, nebranim sa ani vyletu do Prahy. vopred vdaka To je normálne. Mám Omegy (Bondovky) už 12 rokov a jednoducho je dobré raz za 5-6 rokov skočiť s nimi na garančku...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now