Jump to content

kamilb

Member_50
 • Posts

  2,726
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  Napajedla
 • Fanoušek značky
  beznaděj...

Recent Profile Visitors

11,419 profile views

kamilb's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Když teď furt venku chčije tak jen chrápou v pelechu u kamen. Sem tam zatřepou nohama jak se jim zdá že lítají po lese.
 2. Ti tvoji norníci taky. No řekni, není to lepší než nějaké blbnoutí s hodinkama
 3. Jo, dobré to bude. Malá má drajv...
 4. Sem to hodně zalíval když Valda odešla, no a prokládal to i lexaurinem. Moc to se mnou zamávalo. Asi bych se z toho hned tak nevymotal... Moje paní když viděla jak to všechno míří do pérdele tak zmobilizovala zbylé sily co měla, a šampión, vlastě šampiónka je už druhý měsíc doma. Tonča ju přijala za vlastní a už je jí taky líp.
 5. Jedna ze dvou hvězdiček co mi svítily na cestu zhasla, byly jí čtyři roky, byla v perfektní kondici. Po náhlé nečekané těžké zdravotní komplikaci, 5 dnů po operaci. Sem zdrcen že sem jí nedokázal pomoci. Ta druhá co mi zbyla je úplně ztracená. Valda byla vůdce smečky, udávala tempo a směr. Tonča mi jen bloumá za patou a drcá do nohy čumákem do abych ji vzal na ruce a nosil... Je to 14dnů, až teď sem trochu schopný sesmolit pár řádků.
 6. Se jim dnes nechtělo z pelechu, sem je musel z krabice vysypat. Ale přesun byl jen ke dveřím, protože je v trávě mokro.
 7. Žena valila do Delky, že bude jarní výprodej. Sem ji zatáhl o pár ulic dál že tam mají ve výloze pěkné boty. Jarní sleva nebyla ale zas lepší pokec a cleaning set gratis. No nekup to
 8. Chčije a chčije, ani psa bys nevyhnal.
 9. kamilb

  Seiko Tuna

  Nosí se suprově. Ruda mi na nich udělal servis. Nemají chybu. Mám je rád.
×
×
 • Create New...