Jump to content

kamilb

Member_50
 • Content Count

  2,535
 • Joined

 • Last visited

About kamilb

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  Napajedla
 • Fanoušek značky
  beznaděj...

Recent Profile Visitors

10,917 profile views
 1. Už je to pár týdnů co mám hodinky doma ale šlapou perfektně. Když sem začal řešit servis tak sem věděl že to bude fůra pěněz a čtvrt roku v pytli. Na doporučení a po přečtení recenzí jsem napsal dotaz na mm300 a staré quartz golden tuna. Obratem došla kladná odpověď. Hodinky byly za pár dnů doma a tak vyladěný 8L35 mi neudělali tady, ani v Mnichově a ani v Japonsku. A quartzky chodí jak za mlada. Rudo díky.
 2. Chápu, je třeba šetřit planetu. Jablečných adaptérů mám doma minimálně deset. Kdyby poslali jen kabel je to pochopitelné, dráty sou spotřební zboží. Menší zlo by ale bylo, kdyby tam nedali nic, protože abych si to céčko někam mohl zapojit, tak bych musel koupit jedenáctou nabiječku. Jinak si ten kabel můžu strčit do ucha.
 3. Tonička po operaci, s věrnou kamarádkou, která jakýkoliv pokus o kontakt vyhodnotila jako negativní a hrozilo natržené lýtko.
 4. Tak porůznu, z Radiotéky něco z Království mluveného slova. To ale před lety zařízly kvůli tomu že tam někdo nacpal nové namluvené audio knihy. Mám ipod 120gb natlakovaný starým československým rozhlasem. Höger ,Pivec, Filipovský, Hrušinský, Chudík, Tříska, Krimi, horrory sci fi, atd.. Takový Krakatit namluvený jenom Munzarem z 1968, pecka.
 5. Mám rád vintage... Minulý týden, Stanislaw Lem Astronauti (1974) https://www.narodnifonoteka.cz/Record/vnf_sup.002007993 Teď, Futurologický kongres (1978) https://www.narodnifonoteka.cz/Record/57836a2d09bddd2d0c8b49a4
 6. Hezkýý, ntvl, tichá voda mele břehy To bylo furt řečí že tamto je velké a to zas větší. Ale dobře to na tebe upekly, člověk do toho musí čelem a ono si to sedne . Gratuluju. Ať slouží.
 7. Ok, dobře dobře. Omlouvám se všem fanouškům tunguzského ciferníku a to že sem si dovolil otřít o ten bastl. @lub - Vůbec o žádnou karmu nejde, z té bublinky už sem dávno venku. Jen nechápu proč na tu slátaninu Rolex style někdo prskl nápis Seiko, to fandovství máme posunuté opravdu každý někam jinam. Já měl za to že mod je upravený real model, cifr nebo ručky, vložka, luneta atd, homage je kopírka bez názvu. Opravdu jsem přesvědčen že kdyby někdo vzal nějaké pouzdro do toho hodil cifr z meteóru a napsal tam Rolex že by letěl jak namydlený blesk... - no možná z fóra zahrádkářů ne. To není o tom že si doma přelepím lenovo nakouslým jabkem. No a že se sem chodí ggrand občas vyzvracet tak na to už sem si taky zvykl, toto byla asi ta nejhlubší myšlenka co z něho vypadla
 8. Klidně skládej třeba Lego. Ten nápis na cifru na tom bastlu prostě nemá co dělat. Trocha soudnosti by to opravdu chtělo. edit: Ať ti tam fachman hodí slovo Rolex , to bude jiný fičák, tedle je jen Seiko že jo...
 9. To je origo fejk lolex, vytuňený na feiko.
 10. Masakr. Seiko jak noha, v čínské feiko sekci by tomu bylo líp.
×
×
 • Create New...