Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Omlouvám se, že zakládám úplně mimohodinkové vlákno, ale tohle jsem ještě neviděl! Slovensko - Dánsko 0:6 v první třetině, to i ti naši s Norama byla pohodička.

 

EDIT: Slováci hrají jako kdyby byli včera u fazera v Panoptiku...

Edited by ricous
Posted
Omlouvám se, že zakládám úplně mimohodinkové vlákno, ale tohle jsem ještě neviděl! Slovensko - Dánsko 0:6 v první třetině, to i ti naši s Norama byla pohodička.

 

EDIT: Slováci hrají jako kdyby byli včera u fazera v Panoptiku...

tak to hledím,6 gólů po prvních 13 minutách :eek:

Posted

Mysleli si kluci slovenský, že budou ještě slušně rozbruslený, ale produktivita střel Dánů skoro 50% to byla fakt síla!!! Masakr, kterej si Slováci snad ani nezasloužej... :)

Posted

Nerozumel som tomu, vôbec. Každá druha strela gól, nechápem. Aj keď vyradili USA a porazili Fínov, 6:0 je hanba :( s Fínmi ale vieme hrať, tak im verím :)

Posted
Aby to nebylo bráno jako rejpavé vlákno ?

 

Já myslím že ne. Slováky máme rádi, tady na fóru obzvlášť! :cheers: Dánové měli prostě božskej úvod, pak už nebylo moc na co koukat.

Posted

nuz darmo. nevidel som ten zapas ale co si budeme nahovarat. mame tam muzstvo ktore moze sotva pomyslat na boje o medajlu. budaj v brane tiez asi neni ziadna vyhra. tuto sezonu snad neodchytal ani 20 zapasov v colorade...

 

pozeram sa na to ale aj z druhej strany. dani uz tieto majstrovstva odpalili aj lepsie teamy ako mame my...

Posted

No asi opět vyhrabu nějakej katalog a vyhlásím tipovačku. :D

Kdybych ji vyhlásil např. před tímhle zápasem, tak by správný výsledek netipnul nikdo, bude ještě sranda na tom MS. ;)

Posted

Zapas sme totalne zbabrali a rozbehnutych Danov sme uz nevedeli zastavit...

 

Zajtra nas cakaju Fini co nie je az take zle, vieme nad nimi vyhravat.

Budaj nas uz viackrat podrzal, no tri goly za 10 min boli uz vela aj nanho, Stana tiez nedopadol o nic lepsie. Uvidime ako zahrame zajtra, podla mna sa do stvrtfinale dostaneme

Drzim palce

Posted

 

 

Zajtra nas cakaju Fini co nie je az take zle, vieme nad nimi vyhravat.

Budaj nas uz viackrat podrzal, no tri goly za 10 min boli uz vela aj nanho, Stana tiez nedopadol o nic lepsie. Uvidime ako zahrame zajtra, podla mna sa do stvrtfinale dostaneme

Drzim palce

 

 

 

No myslím, že vaše cesta k postupu vede jen přes Německo, protože vám Finsko IMHO natrhne p.... :worried_anim:

Posted

Nechajme sa prekvapiť ;) tieto majstrovstvá sú naozaj prekvapivé vo výsledkoch. Vy ste prehrali s nórmi, som ani nevedel, že hrajú hokej :D takže podľa mňa je naša výhra nad fínmi dosť možná. Som zvedavý :)

Posted
Zajtra nas cakaju Fini co nie je az take zle, vieme nad nimi vyhravat.

Budaj nas uz viackrat podrzal, no tri goly za 10 min boli uz vela aj nanho, Stana tiez nedopadol o nic lepsie. Uvidime ako zahrame zajtra, podla mna sa do stvrtfinale dostaneme

Drzim palce

No myslím, že vaše cesta k postupu vede jen přes Německo, protože vám Finsko IMHO natrhne p.... :worried_anim:

:-)

Posted

 

Vy ste prehrali s nórmi, som ani nevedel, že hrajú hokej  :D
Norové jsou v A skupině MS, teď už se to tak neoznačuje, o hodně déle než ti Dánové ... ;)
Posted
 Norové jsou v A skupině MS, teď už se to tak neoznačuje, o hodně déle než ti Dánové ... ;)

 

No myslím, že si nemáme co vyčítat. Prostě jsme to dojeba.li...

Posted

Norove hraji nahodou dobry hokej, az teda na ten dnesek proti Kanade.

Videl jsem prvnich 15 minut toho dnesniho hokeje SVK-DEN, a byl to masakr. Slovaci 1 strelu na branu, souperi 13 a z toho 6 golu a jednu tyc.

Dalsi zajimavy vysledek byl Svycarsko - Kanada.

Guest Snow
Posted
tak kdo všechno bude večer fandit se Švýcary na ruce?

 

Komu v tom případě budeš fandit ?

 

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...