cody Posted May 15, 2010 Report Posted May 15, 2010 Kolegove, potrebuju pro kamarada (je z toho pocasi paranoidni) na Nokii E52 jakejkoliv antivir zdarma. Free. Na svych WM mam sice nekde v zaloze Avast a Fsecurity, ale alternativu pro Symbian jsem na prvni nastrel nenasel. Jen podivnou beta verzi Eset, ktera prvni co udelala - chtela registraci a buhvi co. Nemam vubec chut procitat ted pda fora
Peter2 Posted May 16, 2010 Report Posted May 16, 2010 E52 vlastnim asi pol roka a antivira som este nepotreboval, predtym som tiez bezal na symbianoch a tak isto som vobec nemal potrebu mat ho, podla mna je to len komercny tah ako vytiahnut peniaze z vrecka zakaznika.
Geront66 Posted May 16, 2010 Report Posted May 16, 2010 Je to opravdu taková zbytečnost? Asi záleží, kde se člověk pohybuje a co tam s mobilem provádí... http://mobil.idnes.cz/cinske-mobily-zachva...28_mob_tech_apo http://palmare.idnes.cz/chrante-svuj-mobil...337_programy_jm
Duke650 Posted May 16, 2010 Report Posted May 16, 2010 http://pda.slunecnice.cz/sw/kaspersky-mobi...urity/varianty/
cody Posted May 16, 2010 Author Report Posted May 16, 2010 http://pda.slunecnice.cz/sw/kaspersky-mobi...urity/varianty/ Je to shareware. Ale diky Duku. Dam mu totok a poslu ho do riti.
African Posted May 17, 2010 Report Posted May 17, 2010 Na OVI store, kde se může registrovat zdarma s Nokií je výborný F-secure" nově to má i vyhledávání ztraceného mobilu dle GPS, pokud ji má.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now