Jump to content

Recommended Posts

Posted

Kolegove, potrebuju pro kamarada (je z toho pocasi paranoidni) na Nokii E52 jakejkoliv antivir zdarma. Free. Na svych WM mam sice nekde v zaloze Avast a Fsecurity, ale alternativu pro Symbian jsem na prvni nastrel nenasel. Jen podivnou beta verzi Eset, ktera prvni co udelala - chtela registraci a buhvi co. Nemam vubec chut procitat ted pda fora :crying_anim:

Posted

E52 vlastnim asi pol roka a antivira som este nepotreboval, predtym som tiez bezal na symbianoch a tak isto som vobec nemal potrebu mat ho, podla mna je to len komercny tah ako vytiahnut peniaze z vrecka zakaznika.

Posted

Na OVI store, kde se může registrovat zdarma s Nokií je výborný F-secure" nově to má i vyhledávání ztraceného mobilu dle GPS, pokud ji má.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...