Přejít na obsah

Poradíte postel?


KFL

Doporučené příspěvky

každý máme svou vlastní, prodyšnost je dobrá - v létě chladí v zimě hřeje.

 

Nemyslim to ve zlym, ale muzes mi prosim vysvetlit, jak muze byt dobra prodysnost? Je snadno mozny, ze muj dotaz prameni z neznalosti vodnich posteli.. ale zkratka mi to prijde jako protimluv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim to ve zlym, ale muzes mi prosim vysvetlit, jak muze byt dobra prodysnost? Je snadno mozny, ze muj dotaz prameni z neznalosti vodnich posteli.. ale zkratka mi to prijde jako protimluv.

 

V pohodě - nemyslím to zle, prodyšnost - pod matrací je topení, kterým si reguluješ teplotu a i když jej mám prakticky pořád ztlumené, nepotřebuji být skoro přikrytý. Neležím přímo na matraci - na ní je ještě mezivrstva v podobě nějaké prodyšné deky a prostěradlo. více info zde http://www.treat.cz

 

:smile_anim: Hlavní důvod pořízení byl věčně zmrzlá přítelkyně/manželka :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udivuje mě, jak je někdo schopen vysypat z rukávu parametry své postele, kde jí před rokem kupoval, co tam má za matraci a pod. Já takovéhle věci neudržím v hlavě déle, než zaplatím :) :)

Ale teď vážně: Sežeň si dobrého truhláře a nech si udělat postel přesně podle svých požadavků jako jsem to udělal já. Ten jeden z nich byl "nerozvrzatelný a bytelný kolos z trámů jako na stodolu" :) Jako matraci jsem zvolil pružinovku. Vyrábí ji někde na Moravě, zásobujou s nima síť hotelů co vlastní můj kamarád a jako hlavní referenci jsem bral to, že tyhle matrace co mám dává do těch lepších pokojů ale a HLAVNĚ na ní spí on sám doma :) Pokud budeš chtít pružinovku tak napiš a já někde zjistím kontakt na toho výrobce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...