Přejít na obsah

Poradíte postel?


KFL

Doporučené příspěvky

omluva za další OT :)

 

Přátelé, sháním novou postel + kvalitní matrace. Požadavky nemám prakticky žádné, pouze aby postel, resp. finální výška lože byla trochu vyšší (typicky třeba 50-70 cm).

Zatím jsem byl v jmp.cz, ale napadlo mě, zda nemáte tipy na něco jiného, třeba lepšího.

 

Něco takovýdleho, jen vyšší :).

post-6759-1274118629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Nech si udělat kostru postele od truhláře a tady si vyber lamelový rošt a matraci. Mají výborné popisy matrací včetně vlastností, nosnosti, prodyšnosti, atd. A velmi slušné ceny. Já před časem kupoval rám postele v Ikee a zbytek tam, kde doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divian Dream Senovážné nám. - vysoký měkčí postele americkýho stylu, dost drahý.

Nedávno jsme kupovali matraci, mám dobrou zkušenost s touhle - je vyšší a navrchu má měkčí vrstvu.

 

Odkaz na JMP mi připomněl, jak jsem šel kdysi dolů Ohradní a viděl, jak jim někdo v nápisu STUDIO ZDRAVÉHO SPANÍ nad hlavním vchodem předělal písmenko P na R :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to s tím rámem mě taky napadlo. Akorát nechci lamely, mám rád spaní na tvrdym, takže klasický dřevěný rošty budou ok :).

 

A z matrací doporučíte co? PUR, pružiny? Se svejma 105 kg stejně budu muset mít tvrdou matračku, jde mi jen o materiál. Někde jsem slyšel, že každá matrace (vyjma pružinovejch) má životnost 5-7 let, tak jsem takovej bezradnej :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Třeba tady: máme od nich postel Kemushi (dub + včelí vosk) a matraci kokos-latex.

Postel je zajímavá tím, že nemá jediný šroubek. Matrace tím, že váží 43 kg :). Postel by určitě byli schopní udělat i větší. Stejnou kombinaci má i pár známých a všichni si to chválí.

BTW, rám rozhodně není jenom rám ? je obrovský rozdíl mezi nějakou dřevotřískou a poctivým kusem dřeva. Momentálně vážím víc než těch 105 kg a spaní v pohodě. Rozhodně doporučuju aspoň vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máme od podzima taky jmp,enozzi str. 32 z masivu, na tom rošt a matrace valty, str. 14 v katalogu... každý dle své váhy a gusta, dojeli, smontovali, max. spokojenost, jen dodací lhůta, čekali jsme 10 týdnů, ale po 8 měsících spaní ani vrznutí :)

tvrdá matrace, to je základ a kil mám už bohužel 111 :(

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych řekl, že možná i přes mego :D. Ale zážitek to asi bude :).

 

Asi jo, ale ne nutne. Ja jsem zkousel variantu ktera byla s cenovkou mezi 300 a 400tis a byla to skvely. Na prvni pohled mozna az moc nenapadny luzko, ktery je ale uzasne pohodlny a podle vseho nadmiru kvalitne vyrobeny se znacnym durazem na prirodni materialy. No, treba si ji nekdy poridim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...