Přejít na obsah

Patek Philippe zadost o radu


Milda

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

Vážení obracím se na Vás s žádostí o informace. Dostal jsem nabídku na zakoupení hodinek značky Patek Philippe REF 39701W8. Bohužel jsou prý zakoupeny v zahraničí jako dárek a nejsou od nich žádné papíry. Chtěl bych se zeptat, zdali bych jste mi nemohli nějak poradit jestli se jedná o pravé hodinky nebo o nějaké fejky. Hodinky se mi designově velmi líbí, ale bohužel nepoznám zdali jsou pravé či ne.

 

Děkuji mnohokrát za informace, info treba na email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou stránky, kde si můžeš prohlídnout originál:

http://www.planotex.com/gallery/3970/pages/397012.html

Jednoduchým poznávacím znamením může být cena, FYI nové jsou za několik milionů CZK. To referenční číslo s W je nějaké divné, ale (bohužel :)) nesjem znalec věčných kalendářů od PP a jejich referenčních čísel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej ja bych rad mluvil vazne

to myslim ze vsetci :)

ozaj myslis ze existuje taky blbec co by ti hodinky radove v milionoch ponukal za 4tisic? a ak ano, tak ich odteba kludne kupim aj za 4.500 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mildo, jak chceš mluvit vážně, když je to taková blbost!

Mimochodem před pár dny byla prý sleva několik desítek tisíc (ze 125000 na 85000) na vysavače Rainbow, protože prý měl majitel firmy narozeniny. Jen by mě zajímalo, kolikery narozeniny má do roka?

Pateky bez papírů za 4000,- koupené v zahraničí jako dárek, to je podobná pohádka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak poznam ze su prave a ze to nejsou fejky, jezdim dost casto pracovne do Indie a na Sri Lanku a tam take prodavaji hodinky Rolex za 4 tis korun a jsou to evidentni fejky

to poznas tak ze uz niesu papiere, podla ref cisla ich nevies najst, hodinky vypadaju uplne inak jak vsetky ostatne pateky a cena je uzasne vyhodna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je ani nevidel jenom pouze tyhle fotky, ale jak pisou ostatni je to na prave Pateky strasne nizka cena a navic kdyby to nebyly fejky tak by sli podle cisla na oficialnich strankach dohledat a to proste nejdou a nemyslim si ze se jedna o nejakou nizkonakladovou edici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to,ze su to faky je na 200%.Myslel som,ze debata o tom ci je to original bola ukoncena po druhej odpovedi :)

Inak na nete som naozaj videl trnovy uzaver na remien PP za 400$.

Len som chcel vidiet,co tam dali za kaliber.Na fotke nevyzera,ze by vedel rozpohybovat vsetky tie rucicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...