Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

a zopar foto odomna (zdroj WUS)

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Tada
Odesláno

Naprostá paráda! Já si je snad taky koupím... Kolik stojí?

 

Už jedny Hamiltonky mám na cestě z USA, tak ještě asi přikoupím.

Odesláno

Když mě braly vintage choutky, byl právě tento model od Tutimy ve výběru. Samozřejmě ta datumovka je nešťastná, ale zase na druhou stranu mají otočnou lunetu (alespoň myslím)a to vzhledem k užitnosti hodinek je bod navíc. Naštěstí mě už ty vintage choutky přešly a nemusel jsem to řešit. Teď už mě zase berou diver choutky, ale to je už jiná kapitola.

Návštěvník Snow
Odesláno

Zachytil jsem poznámku o tom, že jsou Tutimy popsané jako návod k pračce. V tom případě vám jaksi uniklo, že jsou Hamiltony zřízené totožně, jen s tím rozdílem, že mají povídání hezky seřazeno nad šestkou. Osobně bych bral pochopitelně Tutimu eventuálně bych se porozhlédl po nějakém starším modelu Hanhart. KLIK KLIK

Odesláno

Zachytil jsem poznámku o tom, že jsou Tutimy popsané jako návod k pračce. V tom případě vám jaksi uniklo, že jsou Hamiltony zřízené totožně, jen s tím rozdílem, že mají povídání hezky seřazeno nad šestkou. Osobně bych bral pochopitelně Tutimu eventuálně bych se porozhlédl po nějakém starším modelu Hanhart. KLIK KLIK

 

Snowe, ještě alternativa k Tutimě http://cgi.ebay.de/Tutima-Grande-Classic-Fliegeruhr-Automatic-/270694344490?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item3f06a3e72a

 

Díky všem, že se toto vlákno trošku rozjelo :D

Návštěvník Tada
Odesláno

Tyhle bílý s modrejma ručkama jsou pěkný, ten day-date tam tolik nebije do očí...

Návštěvník Snow
Odesláno (upraveno)

to M-72 - přesně jak píše Tada, vypadají velmi dobře. Jak to vidíš Ty sám ?

 

 

Edit - jak se Ti líbí Hanhart ?

Upraveno uživatelem Snow
Odesláno

Tutima je taková klidnější-učesanější.....tedy, líbí se mi více jak Hanhart.

 

A k pořadí, jak to vidím já.

Mám slabost po unitas, tak ty Laco, bohužel nejsou nové a ani nijak levné. (tak to nedopadne)

Hamilton versus Tutima - to musím rozdýchávat....líbí se mi oboje. Chce to klid a pár dní rozvažovat.

Hamiltoňáci měli udělat ještě třetí variantu s unitasem a už bych je patrně objednal.

Návštěvník Tada
Odesláno

Unitas není žádnej zázrak, taky jsem po něm chvíli toužil, ale dává mi smysl jen, když je hezky nazdobenej a s mikroregulací, jinak je to prostě obyčejnej velkej strojek s mimostředkou, co nahlas tiká, nic víc, nic míň...

Návštěvník Snow
Odesláno

Obvykle bych Hamilton obhajoval, ale vzhledem ke konkurentovi, kterým je slovutná Tutima není z mého germánského pohledu co řešit. Kvalitativně je Tutima jinde i přes obvykle přesné zpracování Hamiltonů.

Návštěvník Tada
Odesláno

Zase ty Hamiltonky mají takové větší kouzlo než ty Tutimy, jsou takové "starodávnější"... Je to fakt těžká volba a takhle od počítače, když nemáš možnost si ty hodibky položit vedle sebe a ozkoušet, je to hodně těžké vybrat.

Odesláno

Přesně tak, vyzkoušet in natura. To se zcela jistě nepovede :sad01_anim:

Počkám až přijede synek z vejšky, je to také dobrý konzultant :D

A Snowe, ty mi dáváš s tou Tutimou :smile_anim:

Návštěvník Tada
Odesláno

Si myslím, že na ruce budou vypadat větší. Takhle od stolu říct, že jsou mi nějaké hodinky malé nebo velké moc nejde. Leda žes to myslel, tak jako že by se Ti tady ostatní smáli, že máš malé hodinky :)

Odesláno

Si myslím, že na ruce budou vypadat větší. Takhle od stolu říct, že jsou mi nějaké hodinky malé nebo velké moc nejde. Leda žes to myslel, tak jako že by se Ti tady ostatní smáli, že máš malé hodinky :)

 

Je pravda, že na ruce jsem je neměl, ale když nepočítám Primky, které nenosím, tak nejmenší průměr hodinek je u mně 42mm (největší 45,5). A vzhledem k tomu, že jsem na tuto velikost zvyklý, s 39mm ( a ještě k tomu u pilotek) bych se necítil OK.
Návštěvník Tada
Odesláno

Tlačítka a masivní korunka je na ruce docela zvětší, tomu věř...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...