Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Dostali se mi do rukou docela pěkné hodinky bez názvu, je na nich napsáno ALL STAINLESS STEEL CASE 5 ATM WATER RESISTANT 5584 SWISS MADE TWENTY-FIVE 25 JEWELS. nevíte někdo co sou zač?

Odesláno

Ty znám!!! To jsou určitě tyhle - viz obrázek.

 

P.S.: Bez obrázku toho moc poznat není. Jedině, že podle šutrů to bude automat.

post-11004-062588600 1297367793.jpg

Odesláno

Koukám, že se zadavatel dotazu značně odmlčel. Nemyslíme to zle, jenom je to to samé, jako kdyby se v diskuzi o autech někdo zeptal o jakou značku se jedná, pokud na dveřích od kufru je 1.5D. Dobré by bylo chtít také vědět, jakou má barvu auto.

Odesláno
  V 8. 2. 2011 v 20:43, 'JARDA2' napsal:

Dostali se mi do rukou docela pěkné hodinky bez názvu, je na nich napsáno ALL STAINLESS STEEL CASE 5 ATM WATER RESISTANT 5584 SWISS MADE TWENTY-FIVE 25 JEWELS. nevíte někdo co sou zač?

 

Opravdu to chce obrázek, jinak nikdo nic kloudného asi neřekne. A strejda Google na strojek 5584 taky mlčí.

:crying_anim:

Odesláno
  V 12. 2. 2011 v 21:53, 'JARDA2' napsal:

Dobrá práce, takže číny, strojek je podobný jako ETA

 

To asi je nějaký vtip, že? Celé toto vlákno. Jelikož už to (tě) moc nechápu. Jestli je máš v ruce, jak píšeš, tak je otevři a uvidíš sám co tam asi bude. A tvoje foto strojku, taky neuškodí. Já jediné co z číny nezatracuji (v oblasti hodinek) je pravý SEA-GULL

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...