Jump to content

Recommended Posts

Guest Tada
Posted

Hm... já to s tím banem asi risknu ;)

 

Aby to nedopadlo jak před pár rokama v Účku :D

Guest Tada
Posted

Tam šlo o ženskou :)

 

Jo, ale byl z toho taky BAN, víceméně :D

Posted

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

EDIT: to byl doufám vtip ;)

 

 

jeee, žabomyší války :gunsmilie: Co jste si, to jste si...

Me to je jedno jestli budou fotky na chronomagu nebo na Nosime hodinky... Jsem se ptal Ondreje, jestli si sve dilo necha nafotit od Kibiho.

Posted

@toldi a není tak trochu jedno, kde na ně budeš koukat? Já myslím, že ano. Takže si počkej až tam budou (mezi tím si třeba přečti o tom kdo tady děla(l) fóry) ;-)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...