Guest Tada Posted May 9, 2011 Report Posted May 9, 2011 Hm... já to s tím banem asi risknu Aby to nedopadlo jak před pár rokama v Účku
Guest Tada Posted May 9, 2011 Report Posted May 9, 2011 Tam šlo o ženskou Jo, ale byl z toho taky BAN, víceméně
libor2002 Posted May 10, 2011 Report Posted May 10, 2011 :lol2: :lol2: EDIT: to byl doufám vtip jeee, žabomyší války Co jste si, to jste si... Me to je jedno jestli budou fotky na chronomagu nebo na Nosime hodinky... Jsem se ptal Ondreje, jestli si sve dilo necha nafotit od Kibiho.
toldi Posted May 10, 2011 Report Posted May 10, 2011 myslím, že ty fotky chceme vidět všichni, i kdyby je fotil sám Lucifer, tak nedělejte fóry
grakij Posted May 10, 2011 Report Posted May 10, 2011 @toldi a není tak trochu jedno, kde na ně budeš koukat? Já myslím, že ano. Takže si počkej až tam budou (mezi tím si třeba přečti o tom kdo tady děla(l) fóry) ;-)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now