Jump to content

Casio - originál nebo fake

Kaplan007

Recommended Posts

Asi nebudu riskovat a připlatím se za opravdu originál. Psal jsem mu zda je na hodinky záruka, odpověděl že se jedná o dovozové zboží (že by Čína?) a že je záruka v zahraničí 1 rok. A při případné reklamaci posílá hodinky do zahraničí.

Čau můžu ti doporučit prodejce cyberboy68 z ebay přesně tydle hodinky mi přišly minulej tejden a jsou pravé žádnej fake a i s daní stály 1600 Kč plus dárek na zkrácení tahu do ČR šly 7 dní

post-14990-078477400 1311604413.jpg

Čau můžu ti doporučit prodejce cyberboy68 z ebay přesně tydle hodinky mi přišly minulej tejden a jsou pravé žádnej fake a i s daní stály 1600 Kč plus dárek na zkrácení tahu do ČR šly 7 dní

http://cgi.ebay.com/New-Chronograph-men-wrist-Watch-EF-527D-1AV-EF527D-527D-/150585383032?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item230f969878

Jsou to oni? Za 40 USD? Si dělá srandu, ne? :D To jestli je origo tak neni co řešit. A jsou nové nebo ti přisli onošené?

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chtěl bych se zeptat Vás co mají hodinky casio z řady edifice - jakou barvou svítí ručičky ve tmě? Na zahraničním fóru jsem se dočetl, že originální edifice by měly svítit modře, zatímco asijské napodobeniny svítí zeleně. Napodobeniny se navíc uvnitř mlží - tudíž nejsou odolné proti vodě. Nemůže být barva ručiček ve tmě změněna z modré na zelenou pouze změnou výroby, nebo se jedná skutečně o padělek? Bohužel jsem jedny takové hodinky vydražil na aukru, ale ještě jsem nezaplatil tak bych chtěl mít jistotu že se jedná o 100% originál. Jedná se o zahraniční dovoz - nejspíše asie tak jako na ebay kde stojí hodinky třetinu maloobchodní ceny.

zde ještě odkaz na repliky: http://69.41.165.58/bangladesh/326163-casio-edifice-fake-replica.html

Vím že odkazy na fejky jsou zakázány, já dal odkaz na článek popisující jak se liší fejk od originálu - podobný článek jsem našel i na zdejším fóru. Mrzí mě že jsem se na to nepodíval dřív ale nenapadlo mě že někdo bude padělat hodinky v této cenové kategorii. Hodinky co jsem vydražil jsou zde.

http://forums.watchu...ons-351044.html tady je recenze hodinek edifice 527 a opravdu svítí modře. Psal jsem ještě do Casia a ty mě odkázali na servisní středisko v Říčanech kde originalitu za poplatek mohou prověřit. Pokud bych měl ale jistotu že originální hodinky svítí vždy a jen modře, bylo by jasné že zeleně svítící hodinky jsou fejky.

Edited by cityfly

Tak hodinky dneska dorazily a vypadá to, že je vše v pohodě. Ručičky svítí zeleně, což je normální u originálů, váha je na gram přesná jako uvádí výrobce a přidávám odkaz na rozsáhlou diskuzi, ze které vyplývá, že to není fake.

http://forums.watchuseek.com/f17/casio-edifice-ef-527-bk-1avdf-i-bought-ebay-fake-2-months-update-433468.html

Casio je vždy a bude šmejd

Můžeš to trošku rozvést ??

Páč jejich top řada je minimálně rovna věhlasným firmám, které už ale používají moduly superquartz a Casio ne. Chápu, že dle low-endových hodinek se to tak dá říci, ale Casio je firma, která ( v quartzových hodinkách a modulech ) dlážila/dláždí cestu ;)

Namátkou Ti hodím pár modelů i s označením, najdi si je na netu, co to umí atd. ( teda, jestli nechceš jen plácat - pokud ano, tak se ani neobtěžuj ) :)

Casio Oceanus OCW-T1000B-1AJF Solar Radio Atomic Watch - cena cca 1200 emerickejch bubáků :

post-1110-061983000 1314036245.jpg

Casio Oceanus Smart Access OCW-T1000[solar MULTIBAND6] - cena cca 1000 bubáků

post-1110-045403300 1314036368.jpg

CASIO OCEANUS OCW-T400TBB-1AJF Solar Radio MULTIBAND 6 - cena cca 1100 bubáků

post-1110-077872100 1314036528.jpg

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Casio je vždy a bude šmejd

OMFG ty seš ale tydýt :rolleyes:,příště než něco takto....... počkej si.........."smysluplného"napíšeš.......počkej si............................tak to radši............. vyzvracenj než psát toto :sick01: