Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Na Golden8ts se objevily 4 kousky nových Casio DBC-610 skladem. Dávám to sem, protože doufám, že je společnými silami vykoupíte dřív, než to nevydržím a koupím je všechny sám  :)

 

Cena je sice skoro dvojnásobná než před lety, kdy byly k mání na E-bay v přepočtu za 850,- Kč i s poštou, ale na druhou stranu dnes je i za tuto cenu seženete těžko.

 

 

http://www.golden8ts.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=69&products_id=225

 

 

Mimochodem, cena je i s poštou, s obchodem mám kladnou zkušenost, i když doručení trvalo cca měsíc, vše bylo v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Moc pěkná cena...až se mi z toho dělá zle...naštěstí mi dost pomáhá, že jsou bílý a navíc mi 6900 minule moc nesedly na ruku...jinak bych už vyplňoval objednávku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No to jo. Krásnej stav a za pár éček. To je dost dobrá koupě.

 

Kto by mal záujem chlapík tu predáva CASIO PRT-40 vo velmi dobrom stave za smiešnu sumu-je to ešte aktuálne poslal mi aj detailnejšie fotky.

 

http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/48358596/CASIO-1470-PRT-40.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Já si dneska objednal Gulfmany GW-9100. Vždycky jsem po nich koukal a dneska jsem zjistil, že je mají v pěkný akci na inshop.cz s dopravou i dobírkou zdarma, a tak jsem do toho konečně šel:

 

 

http://www.hodinky.inshop.cz/casio-gw-9100-1.html

 

 

no a ještě se podělím o moje skromné subjektivní důvody, proč se mi zrovna tyhle géčka líbí:

 

1. Multiband 5 - s Čínou, kam se pravděpodobně nikdy nedostanu a ani ji nemám rád, se u nich nepočítá, a to se mi právě líbí

 

2. To magické oko s indikací, z kterého vysílače byl přijmut signál, se mi vždycky líbilo

 

3. Klasický starý dobrý illuminátor

 

4. Líbí se mi font číslic displeje

 

5. Indikátory všech fíčur zapnout/vypnout jsou hezky v jedné linii a nejsou chaoticky rozmístěny různě po displeji

 

6. Jakási exkluzivita, které jsem nikdy úplně nerozuměl, nicméně je to tak  - tyhle géčka patřily vždycky mezi ty dražší a nedaly se sehnat úplně na každém kroku, takže tahle cena mi připadá dobrá - peníze by se mi mohly v budoucnu v případě prodeje minimálně vrátit

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodinky, gratulace. Z mého pohledu trochu škoda, že nemají 24h odpočet, ale pouze 60 min. Ale jinak displej je přehledný, fonty OK.

Ještě o nich pouvažuju, ale ten odpočet mě štve a taky by mohly mít dvoujazíčkovou sponu... ;-)

 

 

Já si dneska objednal Gulfmany GW-9100. Vždycky jsem po nich koukal a dneska jsem zjistil, že je mají v pěkný akci na inshop.cz s dopravou i dobírkou zdarma, a tak jsem do toho konečně šel:

 

 

http://www.hodinky.inshop.cz/casio-gw-9100-1.html

 

 

no a ještě se podělím o moje skromné subjektivní důvody, proč se mi zrovna tyhle géčka líbí:

 

1. Multiband 5 - s Čínou, kam se pravděpodobně nikdy nedostanu a ani ji nemám rád, se u nich nepočítá, a to se mi právě líbí

 

2. To magické oko s indikací, z kterého vysílače byl přijmut signál, se mi vždycky líbilo

 

3. Klasický starý dobrý illuminátor

 

4. Líbí se mi font číslic displeje

 

5. Indikátory všech fíčur zapnout/vypnout jsou hezky v jedné linii a nejsou chaoticky rozmístěny různě po displeji

 

6. Jakási exkluzivita, které jsem nikdy úplně nerozuměl, nicméně je to tak  - tyhle géčka patřily vždycky mezi ty dražší a nedaly se sehnat úplně na každém kroku, takže tahle cena mi připadá dobrá - peníze by se mi mohly v budoucnu v případě prodeje minimálně vrátit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...