Jump to content

siwi

Member_50
 • Content Count

  13,906
 • Joined

 • Last visited

About siwi

 • Rank
  Interiérový typ

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  To by se sem nevešlo...

Recent Profile Visitors

14,421 profile views
 1. Kamarádi chronomilové, jablíčkář ze mě asi nikdy nebude, a tak si vám zde dovolím nabídnout svůj iPhone XR 64 GB v černém provedení. Telefon byl zakoupen v říjnu 2019 a po celou dobu fungoval bez jediné chybičky či zaškobrtnutí. Nosil jsem ho v silikonovém krytu. Na jeho těle ani na displeji se proto nenacházejí žádné škrábance či odřeniny: Stejně tak čočky obou fotoaparátů jsou v naprostém pořádku a nadělají ještě spoustu krásných snímků: Mechanická tlačítka fungují stále stejně dobře jako první den: Posuvník pro přepínání zvukových reži
 2. Tři hvězdy jsou super
 3. Martine, teď bude teprve zajímavý sledovat tvoji další hodinkovou cestu Jinak samozřejmě gratuluju.
 4. Díky, Marceli. Modré by určitě byly fajn. Ale já chtěl zrovna něco se zeleným ciferníkem a tyhle mi přišly jako dobrá volba.
 5. Ještě levnější a ještě obyčejnější hodinky, ale spokojenost stejná:
 6. Je to pravda. Asi každému z nás se tady už někdy stalo, že měnil baterii ve fungujících digitálkách, které se pak už nerozběhly. Někdo si to dokáže opravit a jinému zůstanou jenom oči pro pláč... Ale faktem je, že těch fungujících kouků je pořád ještě dost a zdaleka ne všechny jsou od věhlasných značek.
 7. Jo, tyhle citróny musí mít rád každý
 8. V kombinaci s MikroTikem skvělé. Můžeš si ho z toho iPhonu rovnou konfigurovat. Je na to aplikace. Co za typ to je přesně?
 9. Taky jsem si tím prošel, ikdyž tento způsob "automatického" přenostu dat jsem nevyužil. Fotky a kontakty jsem pomocí stolního počítače zkopíroval z jednoho cloudu do druhého. Emaily jsou tak jako tak na serverech poskytovatlů - jediné, co jsem nezachránil, byly SMS, což mi ale nijak nevadí. Nicméně, že by se ze mě stal zarytý jablíčkář, to rozhodně říct nemůžu...
×
×
 • Create New...