Jump to content

siwi

Member_50
 • Content Count

  13,632
 • Joined

 • Last visited

About siwi

 • Rank
  Interiérový typ

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  To by se sem nevešlo...

Recent Profile Visitors

14,232 profile views
 1. Ano. A tady je živý důkaz Moderní hodinky v retro stylu. Musím uznat, že tenhle nápad Amazfitu mě docela baví.
 2. Tak já softwarové ovládání zatím u žádného monitoru neměl a přijde mi to šikovný. Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk
 3. Hmmm, tak já se registroval dneska (Praha) a SMS s PIN2 zatím nikde. Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk
 4. Není mi moc jasné, o jakém kabelu USB C mluvíš. Tvůj vybraný monitor má USB C konektor. To znamená, že k němu můžeš připojit jakékoliv zařízení, které má USB C rozhraní nebo z něho takový kabel vede. Tedy např. i mobil. Krom toho tm máš ale i standardní USB konektory. Takže k němu připojíš všechno. Jo aha... Tam píšou, že kabel USB C je v balení. Z toho ale není jané, co je na jeho druhém konci. Patrně druhý konektor uSB C. Nejlepší bude, když si ze stránek EIZa stáhneš patřičný návod k obsluze a podíváš se. EIZO má kvalitní podrobnou dokumentaci v češtině.
 5. Ano, tenhle modul se dával do nespočtu hodinek. On to ani nemusí být fejk. V 80. letech se už nikomu mimo Hong Kong a samozřejmě Japonska digitálky nevyplatilo dělat. Lidi se pomalu vraceli k analogu, tentokráte v quartzu, který byl přehlednější a teď už i přesnější. A aby výrobu neuťali tak najednou (své kupce digitálky stále ještě měly), zadávali jejich výrobu právě do Hong Kongu.A tak se můžeme setkat s hodinkami věhlasných značek s modulem z Kesselek a nebo právě s tímto čtyřmístným se stopkami. O fabrice jako takové nevím zhola nic. Ale sypala to po tunách
 6. Perfektní volba Krom známých dobrých obrazových vlastností monitorů EIZO se i dobře ovládají pomocí softwaru přímo z počítače. Mezi uživatelskými nastaveními můžeš přepínat pomocí klavesových zkratek. K nezaplacení.
 7. Myslím, že o půldílcích k LHC už u Bechyněho vědí docela dost. Od té doby, co jsem tu před 7 lety postoval svou anabázi, ho tam nakonec nemálo lidí odsud objednávalo. Ale co vím, tak to bylo pro 41mm verzi. tak uvidíš, co ti řeknou.
 8. No, já teda nevim... Včera jsem poslouchal tu tiskovku, kde říkali, že autoservisy budou otevřený. A dokonce i automyčky, i když ty jen bez obsluhy.
 9. Jojo, u Bechyněho. Čekal jsem tenkrát na něm 3 neděle, ale vyplatilo se.
 10. Zpátky by ti ho vzít měli. Nevím už, jaké nároky na svůj nový monitor kladeš. Ale nestačil by ti 24"? Já mám od začátku února tohle EIZO a maximální spokojenost. Ne každé EIZO musí stát ranec.
 11. A my nejsme informováni, co hrozí? Nevíme, jak se chránit? Nemáme léky? Tenhle přístup by podle mě šel aplikovat až po tom naočkování. V ideálním stavu a státě bys měl pravdu. Ale jak je vidět, zdaleka ne každý je schopen vyhodnotit míru rizika proti kvalitě života nejen u sebe, ale i u lidí ve svém okolí. A to je ten problém.
 12. @AmerickejVyvození osobní zodpovědnosti od našich představitelů bych vážně nečekal. To opravdu ne. Ale o to mi v téhle fázi ani nejde. Mám kolem sebe dost blízkých patřících do ohrožených skupin. Ať jsou to staří rodiče nebo příbuzní a známí s vážným zdravotním postižením. Všichni se chrání předevím omezením kontaktů a světe div se, ono to zatím - chvála bohu - funguje. A tak si svým selksým rozumem říkám, že kdyby se náš národ místo vymýšlení coby kdyby, věčného kverulantství a vymýšlení kliček, jak na všechno vyzrát a jak být chytřejší než ti druzí, řídil touhle jednoduchou zásadou, as
×
×
 • Create New...