ttrstom Odesláno 23. září 2011 Autor Nahlásit Odesláno 23. září 2011 (upraveno) Asi jsem se nakazil B-virem, ale....Nemel bych videt pod model. cislem take vyrobni? Diky Upraveno 24. září 2011 uživatelem spiderer Smazana velka fotka, doporucene rozmery pro vkladani 800x600
dan010 Odesláno 23. září 2011 Nahlásit Odesláno 23. září 2011 Edit. Na rozdil treba od Omegy mi tady nejak chybi ten premiovy pocit- kdyz je vezmu do ruky, tak to tam proste neni... :-/ tak já to mám přesně obráceně, u mně tohle vzbuzují navitimery - seamastery jsou pro mě takové obyčejné
ttrstom Odesláno 23. září 2011 Autor Nahlásit Odesláno 23. září 2011 tak já to mám přesně obráceně, u mně tohle vzbuzují navitimery - seamastery jsou pro mě takové obyčejné Neco na tom bude, co rikas na tohle? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
dan010 Odesláno 10. října 2011 Nahlásit Odesláno 10. října 2011 http://aukro.cz/breitling-old-navitimer-i1867517626.html tak už jsou za 33.500 Kč a to se už vyplatí
ttrstom Odesláno 11. října 2011 Autor Nahlásit Odesláno 11. října 2011 http://aukro.cz/breitling-old-navitimer-i1867517626.html tak už jsou za 33.500 Kč a to se už vyplatí Videl jsem je live a jsou "jako dost jety"
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se